Reklama

Need for Speed: Oficjalny zwiastun najnowszej części został zaprezentowany!

Stało się to, na co czekali fani Need for Speed od wielu miesięcy. Electronic Arts w końcu udostępnił oficjalną zapowiedź gry z podtytułem Unbound. Gra ma zadebiutować w sklepach już 2 grudnia tego roku.

Sporo zamieszania przed premierą

"Elektronicy" mieli mnóstwo problemów w związku z tworzeniem najnowszej części legendarnej gry wyścigowej. We wrześniu 2021 roku oraz w nieco ponad miesiąc temu mieliśmy do czynienia z dwoma wyciekami gry. Dzięki nim można było zobaczyć, na jakim etapie jest aktualnie gra. Szczególnie tegoroczny wyciek był istotny, bo pokazywał drogę, jaką chcą podążać twórcy najnowszego Need for Speeda.

Grafika jest bardzo kolorowa, niektórzy mówią, że nawet "komiksowa", co odbiegałoby dość znacząco od poprzednich części, które miały bardzo poważną, a nawet czasami i mroczną otoczkę. Bardzo możliwe, że Electronic Arts chce bardziej trafić do młodszej części, która bardziej przywiązuje uwagę do żywej kolorystyki.

Reklama

Teraz w końcu kanadyjskie studio opublikowało oficjalny zwiastun i potwierdziło datę premiery gry. Przy tworzeniu tej produkcji pracuje jeden z najbardziej znanych twórców amerykańskiego rapu. Trzeba przyznać, że zapowiedź opublikowana na YouTube może dawać duże nadzieje.

W końcu nadeszła oficjalna zapowiedź Need for Speed Unbound

Opublikowany film przedstawia krótki trailer z gry. Widzimy na nim charakterystyczne dla serii nocne, nielegalne wyścigi, pościgi samochodowe i ucieczkę przed policją. Zapowiedź ta przypomina nieco klimat znany z Need for Speed: Underground sprzed kilkunastu lat. Fabuła gry również będzie odbywała się w dzień, co sugerują bardzo krótkie przebitki. Istotną częścią jest raper "A$AP Rocky".

Amerykański raper jest przedstawiony na filmiku w nieco komiksowym charakterze. Usłyszeć możemy także jego twórczość, jako ścieżkę dźwiękową. Można spodziewać się zatem, że wiele utworów tego artysty usłyszymy w samej grze. Niewykluczone także, że "Rocky" będzie występował w fabule jako jeden z bohaterów, ale raczej nie ten grywalny.

Wydaje się, że plotki o "komiksowości" połączonej z realizmem mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. "Elektronicy" potwierdzili, że oficjalna premiera nastąpi już 2 grudnia. Fani tej serii gier wyścigowych z pewnością nie będą mogli doczekać się tej daty. Need for Speed w ostatnich latach zawodził, ale teraz jest szansa na odrodzenie się tej legendy w oczach fanów gamingu z nieprawdopodobnie szybkimi autami i ekscytującymi pościgami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy