Reklama

Mroczny cosplay z Dead by Daylight

​O Dead by Daylight w ostatnim czasie mówi się bardzo dużo. Głównie z uwagi na darmowe udostępnienie gry przez Epic Games Store. Jednak swoją cegiełkę do tego dołożyła także jedna z utalentowanych cosplayerek. Stworzyła ona mroczny cosplay zabójcy.

Dead by Daylight od kilku lat jest nieprzerwanie jedną z czołowych gier na rynku, jeśli chodzi o zainteresowanie graczy. Powodów takiego stanu rzeczy jest oczywiście kilka. Podstawowym z nich jest nietypowy, bardzo ciekawy model rozgrywki. Gra jest połączeniem popularnej zabawy w "chowanego" oraz survival horroru. Bierze w niej udział zazwyczaj pięć osób.

Czterech uciekinierów i jeden zabójca. Ten, kto wydostanie się z terenu mapy, wygrywa całą grę. W grudniu popularność Dead by Deadlight jeszcze mocniej eksplodowała. Stało się to dzięki darmowemu udostępnieniu kopii gry przez deweloperów z Epic Games. Można ją pobierać przez tydzień, ale w bibliotece użytkownika pozostanie ona już na zawsze.

Reklama

Dzięki temu gra zyska wiele tysięcy nowych użytkowników, którzy spędzą na zabawie godziny. Okazuje się, że nie tylko sam tytuł jest interesujący, ale także aspekty dookoła niego, jak na przykład postacie. Powodują one inspiracje u twórców. Ciekawy projekt przygotowała artystka znana pod pseudonimem "auroraboringalis".

19-latka wzbudziła zachwyt wśród użytkowników Instagrama i Twittera. Kobieta opublikowała na wspomnianych serwisach cosplay zabójcy o pseudonimie "Artysta". Przebranie to naprawdę może budzić grozę. Najbardziej przerażająca jest twarz. Blada, wręcz biała skóra na twarzy kobiety w kontraście z w pełni czarnymi gałkami ocznymi może przyprawiać o zawrót głowy.

Imitacja czarnych łez lub krwi płynących z oczu tylko dodają grozy temu projektowi. Na dłoniach ma przyczepione czarne szpony, które uzupełniają doskonałość cosplayu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje