Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mount & Blade 2: Bannerlord w marcu trafi na Steam

​Trudno uwierzyć, że od pierwszej zapowiedzi Mount & Blade 2: Bannerlord minęło już siedem lat. Po tak długim oczekiwaniu jeszcze trudniej uwierzyć, że w końcu dane nam będzie zagrać w tę oczekiwaną produkcję, choć jeszcze nie teraz. Musimy uzbroić się w cierpliwość do marca 2020 roku.

Właśnie wtedy tytuł pojawi się w programie Early Access na Steamie i pozostaje mieć jedynie nadzieję, że gra nie spędzi we Wczesnym Dostępie kolejnych siedmiu lat. Dokładna data premiery pełnej wersji tytułu nie została jeszcze podana do publicznej wiadomości. Nie znamy też ceny.

Reklama

Bannerlord to druga część niebywale popularnego symulatora średniowiecznego życia. Pierwsza odsłona doczekała się czterech dodatków: Warband, With Fire and Sword, Napoleonic Wars oraz Viking Conquest. Gracze od wielu lat wypatrują drugiej części.

Na targach Gamescom pojawiono się z trailerem i prezentacją rozgrywki. Ta ostatni - jak w pierwowzorze sprzed dziewięciu lat - wydaje się dosyć realistyczna. Przykładowo, poruszający się o własnych nogach wojownicy nie mają większych szans w zetknięciu z rycerzami na wierzchowcach.

W serwisie YouTube znaleźć można materiały z rozgrywki. Jeden z nich prezentuje masę ujęć z kampanii dla pojedynczego gracza, w tym eksplorację, rekrutowanie żołnierzy i prowadzenie oblężenia. Jak to w serii bywa, zaczynamy od samotnego śmiałka, powoli budując potęgę.

Dowiedz się więcej na temat: Mount & Blade 2: Bannerlord

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje