​Mortal Kombat 12 oficjalnie zapowiedziane. Premiera jeszcze w tym roku

Fani bijatyk mogą już zacierać ręce. Mortal Kombat 12 powstaje i pojawi się na sklepowych półkach najprawdopodobniej jeszcze w bieżącym 2023 roku.

Mortal Kombat 12 na horyzoncie. Bijatyka z debiutem jeszcze w tym roku

Mortal Kombat to legendarna seria bijatyk, istniejąca już na rynku od ponad trzech dekad. Kilka miesięcy temu studio NetherRealm odpowiedzialne za te gry, świętowało okrągły trzydziesty jubileusz debiutu pierwszej gry z całego cyklu. Przez tak długi czas wypuszczono na rynek blisko 20 gamingowych tytułów z serii.

Ostatnie dzieło (Mortal Kombat 11) zaliczyło debiut w 2019 roku. Niedługo więc miną cztery lata od debiutu najświeższej gry z całego cyklu, budząc jeszcze większe pokłady niecierpliwości wśród fanów. My spieszymy jednak z kapitalnymi wieściami. Prawdopodobnie kolejna część zatytułowana Mortal Kombat 12 zaliczy debiut jeszcze w tym roku.

Reklama

Tak przynajmniej wynika ze słów dyrektora Warner Bros, który podczas rozmowy dotyczącej finansów w firmie, jasno stwierdził, że obecny rok będzie dla Warner Bros niesamowicie pracowity, po czym dodał, że nadchodzi premiera Mortal Kombat 12 oraz Suicide Squad: Kill the Justice League.

Z kontekstu wypowiedzi wynika, że wydawcy antycypują duży komercyjny sukces, jeśli chodzi o dwa wspomniane dzieła. Trzeba przyznać, że jest to dosyć nietypowe ogłoszenie, zapowiadające powstanie tak dużych gier.

Mortal Kombat 12 - kiedy premiera?

Premiera Mortal Kombat 12 nie jest jednak jeszcze potwierdzona. Wszelkie znaki wskazują, że docelowy debiut może nastąpić w drugiej połowie 2023 roku. Fani serii, jak również gatunku bijatyk mogą już ostrzyć sobie apetyty. Za kilka miesięcy światło dzienne ujrzy nowy Street Fighter, a jak wszystko dobrze pójdzie, to zaledwie chwilę później - wyczekiwana odsłona Mortal Kombat.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy