Mobilny Warzone ma zastąpić Call of Duty Mobile

​Dzięki próbom przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft dowiadujemy się coraz ciekawszych rzeczy. Ostatnie dokumenty zdradziły plany studia na przyszłość Call of Duty Mobile.

W oczach wielu weteranów Call of Duty wersja mobilna gry robi bardzo wiele dobrych rzeczy, na które nie odważyły się nigdy nowsze odsłony serii na PC i konsolach. CoD Mobile czerpie garściami z różnych, popularnych części, oferuje dostęp do znanych i lubianych map oraz broni, które zabiorą graczy w podróż do przeszłości.

Według najnowszego dokumentu Microsoftu broniącego ich potencjalnego przejęcia Activision Blizzard, wydawca ma bardzo zaskakujące plany względem Call of Duty Mobile. Pojawia się tam wzmianka, że aktualna wersja gry zostanie z czasem zastąpiona przez Call of Duty: Warzone Mobile.

Reklama

Activision oficjalnie nie ogłaszało tych informacji. Do tej pory wiedzieliśmy głownie, że Warzone na smartfony powstaje. Teraz okazuje się jednak, że będzie to nie tylko gratka dla fanów battle royale, ale również gra, która trafi w miejsce Call of Duty Mobile.

Można śmiało założyć, że Warzone będzie dużym sukcesem i przyciągnie do smartfonów miliony graczy. Już teraz gra osiągnęła ponad 25 milionów wczesnych rejestracji. Niektórych fanów Call of Duty Mobile może bardzo zawieść fakt, że ich gra zostanie na pewnym etapie wchłonięta przez nowy projekt Activision.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty Mobile | Activision

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama