Reklama

Marvel’s Avengers wkrótce z wersją na next-geny

​Marvel’s Avengers otrzyma 18 marca następną postać - kolejnego Hawkeye’a, tym razem w wersji męskiej, Clinta Bartona. Jednocześnie tego samego dnia ukaże się także aktualizacja, wprowadzająca natywne wsparcie dla dwóch konsol nowej generacji, a więc PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Gra oczywiście działa na tych urządzeniach już teraz, ale jedynie w ramach funkcji kompatybilności wstecznej. Odsłony dedykowane next-genom miały pierwotnie ukazać się już w listopadzie, w czasie ich premiery, lecz odpowiedzialne za produkcję studio Crystal Dynamics ostatecznie zmieniło plany.

Jak widać, opóźnienie było całkiem spore - zamiast listopada mowa o połowie marca. Miejmy nadzieję, że oczekiwania zostaną wynagrodzone, choć lista nowości nie jest zbyt imponująca. Mowa po prostu o rozdzielczości dochodzącej do 4K na PS5 oraz Xbox Series X oraz do 1440p na Series S.

Reklama

Być może deweloperzy mają jeszcze jakieś atrakcje "w rękawie". Jeśli o Hawkeye’u mowa, ten pojawi się w grze w ramach operacji "Future Imperfect". W opublikowanym trailerze jest piesek, co automatycznie podnosi ocenę o co najmniej 50 procent. Do tego podróże w czasie i dużo fioletu.

Wydaje się, że na przeciwników wybrano rasę kosmitów The Kree, znaną bardzo dobrze wszystkim miłośnikom kinowego uniwersum Marvela. Ostatnio tych złoczyńców widzieliśmy choćby w "Kapitan Marvel" z 2019 roku. Co ciekawe, Hawkeye obok zaufanego łuku posługuje się także kataną.

Pewne zamieszanie może wprowadzać fakt, że ostatnio do gry dodano Kate Bishop, która także posługuje się pseudonimem Hawkeye. Jej linia fabularna koncentrowała się właśnie na próbach wyciągnięcia Clinta Burtona - jej mentora - z innego wymiaru. Jak widać, udało się całkiem sprawnie.

To nie koniec nowości. We wrześniu Crystal Dynamics sugerowało, że w kolejce czeka już Black Panther, lecz plany na tę postać zmieniono po śmierci Chadwicka Bosemana, który wcielał się w T’Challę w filmowym uniwersum Marvela. Wersja PlayStation otrzyma także Spider-Mana. Kiedyś.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy