Like a Dragon Gaiden: Angielski dubbing pojawi się jako darmowa aktualizacja

Twórcy serii Yakuza, RGG Studio, potwierdzili, że Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name otrzyma angielski dubbing jako darmową aktualizację - i to jeszcze w tym miesiącu.

Ogłoszenie to pojawiło się w serwisie znanym niegdyś jako Twitter, ale nie ujawnia żadnej konkretnej daty tejże aktualizacji. Jednak RGG pisze do fanów, by ci "oczekiwali na więcej szczegółów" - a skoro grudzień już się zaczął, to to oczekiwanie nie powinno być długie.

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name pojawiło się w wersjach na PC, PlayStation 4, PS5, Xboxa One oraz Xboxy Series X i S 8 listopada tego roku. Angielskojęzyczni gracze raczej nie skarżyli się jak do tej pory na japońskie dialogi z angielskimi napisami, ale aktualizacja będzie miłym dodatkiem. W roli głównej, Kazumy Kiryu pojawi się zapewne japoński youtuber i aktor głosowy, Yong Yea, który zastąpi Darryla Kurylo.

Reklama

Aktualizacja z angielską ścieżką dialogową powinna się ukazać na około miesiąc przed wydaniem kolejnej części gry - Like a Dragon: Infinite Wealth. Ta zadebiutuje 26 stycznia 2024, w wersjach dla PC, PS4, PS5, Xboxów One oraz Series X i S. Będzie opowiadała o dalszych losach głównej postaci serii, Ichibana Kasugi. Niedawno, w ramach przygotowań do tej premiery, pojawił się zwiastun, w którym świat Yakuzy łączy się z... Animal Crossing.

Co ciekawe, The Man Who Erased His Name pierwotnie było planowane tylko jako DLC, które miało się pojawić dopiero po premierze Infinite Wealth. Jednak twórcy zdecydowali, że materiał zasługuje na coś więcej i tak powstała osobna gra. Zresztą jej przygotowanie zajęło rekordowo krótko - bo zaledwie około pół roku. Deweloperzy nie musieli bowiem przygotowywać całej gry od zera, skoro mieli już bazę w postaci niemal gotowego Infinite Wealth.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy