Koncept nowego Assassin's Creeda podbija sieć

Kilka dni temu studio Ubisoft poinformowało na streamie o swoich planach wydawniczych. Francuskie studio ma zamiar wydać w najbliższym czasie dwie lub trzy kolejne gry. Jedna z nich została zaprezentowana w fanowskim trailerze studia TeaserPlay.

Francuzi zapowiedzieli nową grę

10 września był bardzo ważny dzień dla fanów gry od Ubisoftu. Wówczas odbył się stream, na którym francuskie studio ogłosiło swoje najbliższe plany wydawnicze. Zaprezentowano trailer i szczegóły Assassin’s Creed Mirage. Kolejna odsłona serii ma trafić do sprzedaży już w przyszłym roku. Fani z pewnością są już zniecierpliwieni tą częścią przygód Asasyna. Tym razem odwiedzimy Bliski Wschód i na tych terenach będziemy mogli przeżywać różne przygody.

Reklama

Jednak to nie wszystko, co miał dla swoich fanów Ubisoft. Otóż pracownicy studia ogłosili, że pracują nad produkcją pod roboczym tytułem Assassin's Creed Codename Red. Akcja tej gry ma dziać się w czasach Feudalnej Japonii. Za tytuł ma odpowiadać kanadyjski oddział z Quebec’u, który wcześniej był odpowiedzialny za Assassin’s Creed Odysey. Nie wiemy, jak długo będzie trzeba czekać na ten tytuł RPG z otwartym światem.

Studio TeaserPlay nie zamierzało długo czekać i już teraz pokazało swój koncept. Oczywiście tradycyjnie jest to trailer oparty na silniku graficznym Unreal Engine 5 od Epic Games.

Codename wygląda bardzo okazale

Na nieco ponad dwuminutowej prezentacji widzimy, że klimat, jaki tworzy dawna Japonia, jest niewyobrażalny. Śmiało można stwierdzić, że jest to wręcz raj dla fanów kultury azjatyckiej. Na filmie zaprezentowany jest tytułowy Asasyn, który przemierza przez Japonię w różnych porach roku i sceneriach. Uroku oczywiście dodaje także silnik Unreal Engine 5.

Poziom szczegółowości obrazu, detali, jaki funduje nam produkt od Epic Games, nie był nigdy wcześniej widziany w grach wideo. Jak na razie nie wiadomo czy Ubisoft sięgnie właśnie po ten silnik, ale na tym fanowskim koncepcie wygląda to wszystko znakomicie i zapiera dech w piersiach.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin’s Creed | Unreal Engine 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy