Jim Carrey postacią w Cyberpunk 2077? W tej przeróbce to możliwe!

Jim Carrey jest jednym z najbardziej znanych aktorów komediowych przełomu wieków. Odtwórca głównych ról w takich filmach jak "Maska", "Ace Ventura: Psi Detektyw" czy "Bruce Wszechmogący" został przeniesiony do świata Cyberpunk 2077. Odgrywa tam jedną z najbardziej znanych ról w karierze.

Łączenie filmów z grami popularnym trendem

Kilka tygodni temu informowaliśmy o tym, że Leslie Nielsen stał się bohaterem gry Detroit: Become Human. Stało się to za sprawą YouTubera znanego pod pseudonimem "eli_handle_b.wav". Wprowadza on postacie filmowe do fabuł gier wideo, co czasami wychodzi absurdalnie, ale zazwyczaj bardzo zabawnie. Nielsen, który był lata temu słynnym aktorem komediowym, świetnie wkomponował się w futurystyczną scenerię gry wyprodukowanej przez francuskie Quantic Studio.

YouTuber ma na swoim koncie kilka innych projektów, przedstawiających znanych aktorów z ich ważnych ról w grach wideo. Tym razem Jim Carrey w roli detektywa Ace Ventury został zaimplementowany w uniwersum Cyberpunk 2077. Sami zobaczcie, jak doskonale wyszedł ten projekt.

Reklama

Cyberpunk 2077 w centrum zainteresowania

W ostatnim czasie Cyberpunk 2077 znów stał się w centrum zainteresowania. Powodem tego jest ogłoszenie studia CD Projekt RED, że planuje stworzyć sequel tej produkcji - Cyberpunk 2077 Orion. Jak na razie oczywiście nie znamy wielu szczegółów na temat gry oraz tego, kiedy ma ona ujrzeć światło dzienne. Prawdopodobnie stanie się to dopiero za kilka lat.

Wspomniany wcześniej twórca postanowił wykorzystać większe zainteresowanie grą i zrobił bardzo interesujące połączenie. Jim Carrey w roli Ace’a Ventury pojawił się w świecie Cyberpunka. Montaż tego półtoraminutowego filmiku robi naprawdę ogromne wrażenie. Sceny z filmu idealnie komponują się z tym, w jakim momencie gry został obsadzony Carrey. Film w niecałą dobę obejrzało prawie ćwierć miliona internautów, co śmiało można uznać za sukces.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy