​Dawid Podsiadło nawiązał współpracę z Netflixem i CD Projekt RED!

Tego artysty nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. 29-latek z Dąbrowy Górniczej znajduje się na szczycie listy polskich muzyków. Tym razem wraz ze studiem CD Projekt RED przygotował motyw przewodni do najnowszego serialu "Cyberpunk: Edgerunners".

Dawid Podsiadło zaskoczył swoich fanów. Okazuje się, że oprócz grania rozległej trasy koncertowej, artysta znalazł czas i możliwość na połączenie swojej pasji do gier wideo z muzyką.

Dawid Podsiadło ogłasza współpracę z Netfliksem i CD Projekt RED

Na swoim Facebooku podzielił się niespodziewaną informacją. Ponad 2,5 roku temu dostał zaproszenie do tego tajemniczego projektu polskiego studia CD Projekt RED. Efektem tej współpracy jest nowo ogłoszona piosenka "Let You Down", która będzie stanowiła motyw zamykający każdy z 10 odcinków najnowszej produkcji Netflixa "Cyberpunk: Edgerunners". 

Reklama

Serial ten głośno zapowiadany przez polskich deweloperów, będzie opowiadał cybernetyczną historię o dziecku próbującym przetrwać na ulicy, w mieście pełnym obsesji na punkcie najnowszych technologii, wszczepów i modyfikacji. Utwór ten powstał we współpracy z Akirą Yamooka, znanym przede wszystkim z tworzenia przewodniego motywu do kultowego Silent Hill.

Podsiadło zapowiedział, że na tym uczta się nie kończy, bowiem w serialu znalazły się jeszcze dwa dodatkowe utwory, które możemy posłuchać, oglądając premierowe odcinki anime.

To nie jest pierwsza styczność artysty ze światem gamingu. Nie tak dawno muzyk zainwestował w Polską Ligą Esportową, obejmując tym samym część udziałów w spółce. 

Przypominamy, że do premiery serialu zostały zaledwie godziny, gdyż ma być dostępny już od 13 września na platformie Netflix. Przesłuchanie tego uspokajającego utworu może umilić czas oczekiwania nawet tym najbardziej niecierpliwym...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Podsiadło | Cyberpunk 2077 | CD Projekt RED | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama