​Cyberpunk 2077. Phantom Liberty to pierwszy i ostatni duży dodatek do gry

W końcu nastąpiło długo oczekiwane ogłoszenie i prezentacja nadchodzącego fabularnego dodatku do gry Cyberpunk 2077. Phantom Liberty, czyli Widmo Wolności, będzie jednak ostatnim DLC, jaki zagości w popularnej grze od CD Projekt RED.

CDPR ogłoszeniem dodatku Phantom Liberty rozgrzało fanów Cyberpunka...

Wczorajszy pokaz Night City Wire prowadzony przez polskich deweloperów z CDPR spotkał się, zgodnie z oczekiwaniami, z ogromnym rozgłosem ze strony fanów elektronicznej rozgrywki. Finalnie entuzjaści Cyberpunka uraczeni zostali oficjalną prezentacją nadchodzącego dodatku.

Phantom Liberty swój debiut zaliczyć ma jednak dopiero w 2023 roku. Dowiedzieliśmy się również, że "Redzi" żegnają się ze wsparciem starszych konsol do grania, bowiem ten fabularny dodatek zagości tylko i wyłącznie na PCPlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Reklama

Najpewniej do oficjalnego debiutu Widmo Wolności CDPR uraczy nas jeszcze kolejnymi szczegółami i nowinkami, jakie pojawią się w dodatku. Na ten moment pewny jest powrót Johnnego Silverhanda, w którego wciela się oczywiście legendarny Keanu Reeves. Wiadomo również, że gra skrzętnie poprowadzi nas po nowych zakątkach i lokacjach Night City. Reszta leży już raczej w gestii przewidywań i daleko wybiegających spekulacji.

Cyberpunk 2077. CD Projekt RED nie planuje kolejnych dodatków fabularnych

Fani gry, rozochoceni na wieść nadchodzącej premiery Phantom Liberty debatujący nad kolejnymi dużymi dodatkami w Cyberpunku będą jednak niestety musieli stonować swoje zapędy i wizje.

CD Projekt RED pod filmem prezentującym dodatek skomentowało wpis jednego z użytkowników. "Jeśli chodzi o przyszłość, Phantom Liberty jest jedynym planowanym rozszerzeniem dla Cyberpunk 2077" - wybrzmiała deklaracja.

W praktyce oznacza więc to tyle, że w przyszłym roku będzie miała miejsce premiera pierwszego i jak się niestety okazuje, jedynego dużego dodatku fabularnego do najnowszego flagowego dzieła od polskiego studia.

Jesteście zaskoczeni? Liczyliście na więcej?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077: Phantom Liberty | CD Projekt RED
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy