Reklama

Jezus walczący z demonami na nowym gameplayu I am Jesus Christ

​Symulator? Fantasty RPG? Adaptacja? I am Jesus Christ będzie głośną grą, a na najnowszym gameplay możemy zobaczyć, jak Protagonista walczy z demonami.

I am Jesus Christ jest dokładnie tym, na co wskazuje nazwa. Symulator Jezusa Chrystusa został ogłoszony w 2019 roku przez niezależnego dewelopera SimulaM. W latach od ogłoszenia SimulaM opublikowało wiele aktualizacji dotyczących procesu tworzenia tej wyjątkowej gry, która zaczyna nabierać kształtu.

Gra ma ukazać się na Steamie, a obecnie jest budowana na silniku Unreal Engine 5. Jak na projekt tej wielkości grafika wygląda świetnie - dokładnie tego oczekiwaliśmy od Unreal Engine 5.

Reklama

W kwietniu otrzymaliśmy aktualizację rozgrywki, która pokazała, że Jezus dokonuje cudów. Teraz możemy zobaczyć, że Syn Boga świetnie radzi sobie również z demonami.

Walka z demonami bez Pancerza Strażnika

Najnowsze video pokazuje pozornie opętanego mężczyznę krzyczącego, aż Jezus się zbliży, a skrzydlaty demon opuszcza jego ciało. Następnie demon zaczyna posyłać strzały wybuchowe w kierunku Jezusa, który musi je odbić, władając Duchem Świętym, a do gracza należy zadbanie o to, by zapasy Ducha Świętego nie wyczerpały się zbyt szybko.

Nic dziwnego, że I Am Jesus Christ cieszy się dużym zainteresowaniem. Dla wielu tytuł będzie prześmiewczy, dla innych okaże się objawieniem. Bez względu na wszystko, o I am Jesus Christ jeszcze nie raz usłyszymy. Także na lekcjach religii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy