Reklama

Fan stworzył remake Need for Speed 3: Hot Pursuit w Unreal Engine 5

​Po ponad 20 latach trzecia odsłona serii Need for Speed powraca w bardzo ciekawym wydaniu. Tym razem za remake jednej z odsłon odpowiada fan gier wyścigowych, który za pomocą Unreal Engine 5 wziął na warsztat NFS 3: Hot Pursuit.

Dużo mówi się ostatnio o Unreal Engine 5. Coraz więcej słychać o grach, które przerzucają się na nowy silnik Epic Games i zaczynają odkrywać, co dokładnie ma do zaoferowania to narzędzie. Możliwości zaledwie jednego, doświadczonego fana możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie.

David Kerekes na swoim kanale na YouTube zaprezentował pierwsze efekty najnowszego projektu. Fan serii Need for Speed postanowił wziąć trzecią odsłonę i stworzyć jej remake za pomocą Unreal Engine 5. Powyższy fragment to dopiero początek jego prac.

Reklama

Już na tym etapie można śmiało stwierdzić, że gra wygląda naprawdę dobrze. Aż trudno uwierzyć, że w marcu gra skończyła aż 25 lat. Ogromną robotę robi tutaj przede wszystkim światło. Trasy wyglądają bardzo dobrze i już wtedy przyszło nam ścigać się na nich z policją.

Wielu fanów zapewne chętnie cofnęłoby się do końcówki lat 90-tych i z powrotem usiadło za kierownicą jednego z samochodów z Hot Pursuit. Jeżeli wszystkie pójdzie zgodnie z lanem Kerekesa, może któregoś dnia do sieci trafi grywalna wersja jego remake’a, która kupi nam trochę czasu w oczekiwaniu na kolejnego Need for Speeda.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy