Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Japońska beta Deep Down opóźniona

Japońscy gracze mieli, jako pierwsi przekonać się, czy Deep Down - nowa gra Capcomu, która wprawiła w osłupienie większość osób w trakcie pierwszej prezentacji PS4 - rzeczywiście wygląda tak niesamowicie.

W dniu premiery PlayStation 4 w Kraju Kwitnącej Wiśni - a więc jeszcze w tym miesiącu - miała rozpocząć się tamtejsza beta produkcji. Niestety wygląda na to, że jej start w ostatniej chwili opóźniono. 22 lutego w Japonii pojawi się PlayStation 4 i tego samego dnia miały rozpocząć się testy beta Deep Down.

Reklama

W wywiadzie udzielonym magazynowi Dengeki Online producent gry Kazunori Sugiura ujawnił jednak, że plany się zmieniły - z jego słów wynika, że więcej informacji o produkcji ujawnionych zostanie dopiero po lecie. Stwierdził więc, że "będziecie musieli trochę poczekać po premierze PS4".

Skąd jednak ten poślizg? Sugiura zaznacza, że developerzy chcą w pełni wykorzystać możliwości next-gena Sony - pragną uniknąć sytuacji, w której gracze będą zarzucać twórcom, że takie same efekty można było osiągnąć na PS3.

Oczywiście istnieje jeszcze możliwość, że doszło do błędu w tłumaczeniu z języka japońskiego na angielski. Historia pokazuje, że nieraz dochodziło do takich sytuacji.

Dowiedz się więcej na temat: Deep Down

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje