Masa dobrych informacji dla graczy, którzy nie mogą się doczekać nowego tytułu studia KING Art Games, zainspirowanego malarstwem Jakuba Różalskiego.
Światowy wydawca Deep Silver, wraz z developerami z KING Art Games, ujawnili szereg nowych informacji związanych z Iron Harvest, strategią czasu rzeczywistego osadzoną w alternatywnej rzeczywistości 1920+, zainspirowaną malarstwem Jakuba Różalskiego.
Pierwszą nową informacją jest polski zwiastun, który został opublikowany na oficjalnym kanale Deep Silver na YouTube, potwierdzający datę premiery wydania pecetowego gry na 1 września 2020 (nie, nie 1920!) roku. Edycje konsolowe ukażą się w późniejszym terminie.
Reklama
Drugą informacją jest natomiast możliwość przetestowania Iron Harvest po raz pierwszy przez wszystkich fanów całkowicie za darmo! Wersja demo gry będzie dostępna między 16 a 22 czerwca na platformie Steam. Zainteresowani użytkownicy mogą po raz pierwszy rzucić okiem na ekscytujący świat 1920+ i zagłębić się w taktycznej rozgrywce na wybranych mapach w trybach Potyczki oraz Wyzwania.
Trzecia ujawniona dziś informacja to zawartość wydania kolekcjonerskiego nowego tytułu studia KING Art Games. Iron Harvest Edycja Kolekcjonerska zawierać będzie:
Grę Iron Harvest w limitowanym wydaniu pudełkowym
Wyjątkową figurkę Pkp 17 Eisenhans
Ścieżkę dźwiękową z gry na płycie CD, napisaną przez legendarnego kompozytora Adama Skorupę (znanego m.in. z pracy przy grach Wiedźmin® oraz Shadow Warrior®)
Artbook - 80 stron grafik autora uniwersum 1920+, Jakuba Różalskiego
Steelbook
Dwustronny plakat z unikalną grafiką
Wkrótce zamówienia przedpremierowe na Iron Harvest Edycja Kolekcjonerska wystartują w polskich sklepach. Gra Iron Harvest ukaże się już 1 września 2020 roku na PC, a w późniejszym terminie na PlayStation 4 oraz Xbox One. Zostanie ona wydana z polskimi napisami. Dostępna będzie także do wyboru specjalna wersja dubbingu, w której jednostki każdej ze stron konfliktu oraz przypisani do nich bohaterowie, w tym ci reprezentujący Republikę Polanii, wygłaszają swoje kwestie w ojczystych językach.