Hitowe gry dostępne za darmo. Ogracie je przez weekend!

Co łączy Dying Light 2 Stay Human: Reloaded Edition, Sid Meier’s Civilization VI I dodatek do symulatora Garden Life? Wszystkie te pozycje możecie właśnie wypróbować całkowicie za darmo w ramach weekendowej oferty przygotowanej przez twórców gier.

Tego typu okazje kierowane są przede wszystkim do tych, którzy wahają się i głowią się nad tym, czy warto zatopić się w świecie danej produkcji. Często za konkretne gry musimy zapłacić całkiem niemało, więc jest to idealna okazja do wypróbowania tytułów i przekonania się na własnej skórze, z czym mamy do czynienia.

Dying Light 2 Stay Human: Reloaded Edition

Reloaded Edition to kompletne wydanie hitowej gry o zombie Dying Light 2 od polskich deweloperów z Techlandu. Posiada ono wszystkie wdrożone do tej pory aktualizacje oraz pełnoprawny dodatek Bloody Ties.

Reklama

Oprócz tego edycja wyposażona jest w najnowszą aktualizację Firearms Update. Wyczekiwany patch wprowadza do uniwersum bronie palne, tak mocno oczekiwane przez fanów serii. Grę możecie wypróbować za darmo w dn. od 22 do 26 lutego.

Sid Meier’s Civilization VI

Trzydniowe darmowe granie fundują nam też deweloperzy kultowej Cywilizacji VI. W ten strategiczny tytuł o budowie własnego imperium poprzez toczenie wojen, rozwijanie kultury i stawanie w szranki z innymi przywódcami, zagramy bezpłatnie przez trzy dni.

Sid Meier’s Civilization VI dosyć często dostępne jest za darmo do ogrania przez kilka dni. To pozycja, którą wszyscy fani tego typu klimatów wręcz muszą wytestować!

Dodatek do Garden Life: A Cozy Simulator

Na rynku ukazał się nowy dodatek do słynnego symulatora ogrodnika. Eco-friendly Decoration Set wprowadza do świata gry nowe barwne ozdoby i szereg innowacyjnych pomysłów.

Warto jednak dodać, że DLC możemy odebrać za darmo tylko jeśli posiadamy podstawową wersję gry Garden Life: A Cozy Simulator.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam | Sid Meier's Civilization VI | Dying Light 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy