High on Life otrzyma nowy dodatek. Znamy datę premiery

Squanch Games zdaje się niewzruszone pełnym konkurencji październikiem. Studio zapowiedziało właśnie, że już 3 października do sprzedaży trafi pierwszy dodatek do High on Life.

High on Life to jedna z najprzyjemniejszych niespodzianek zeszłego roku. Kiedy wydawało się, że worek z ekscytującymi premierami został zamknięty, w połowie grudnia światło dzienne ujrzał zabawny shooter Squanch Games. Gra, która początkowo nie przypadła do gustu części krytyków, szybko spodobała się graczom.

Do teraz High on Life może pochwalić się bardzo pozytywnymi recenzjami na Steamie. Użytkownicy platformy Valve chwalą gunplay, przykucie uwagi do detali oraz wyjątkowy humor, który czasem sprawi, że będziecie śmiać się na cały głos. Gdyby tego było mało, gra Squanch Games była największą premierą Game Passa w 2022 roku i dotarła dzięki temu do bardzo dużej liczby użytkowników.

Reklama

Jak właśnie się okazało, podstawowa wersja High on Life to dopiero początek. Już 3 października zadebiutuje bowiem pierwsza, płatna ekspansja do gry - High on Knife. Jak widać na powyższym zwiastunie, tym razem mamy do czynienia z horrorem, który zachowuje ten sam, charakterystyczny humor. Akcja dodatku dzieje się dwa lata po wydarzeniach High on Life, a deweloperzy obiecują, że nie będzie to gra, która ma na celu przestraszyć gracza. Wciąż ma być dziwnie i bardzo zabawnie.

Najbardziej w tej sytuacji imponuje fakt, że Squanch Games najwyraźniej nie przejmuje się okresem, w jakim debiutuje High on Knife. W październiku pojawią się m.in. Assassin’s Creed Mirage, Super Mario Bros. Wonder, Forza Motorsport i Marvel’s Spider-Man 2. Studia zdecydowały się nawet przesunąć ostatnio Alana Wake’a 2 i Alone in the Dark, żeby uniknąć konkurowania z tak długo wyczekiwanymi tytułami.

Tymczasem Squanch Games postanowiło dorzucić jeszcze jedną atrakcję do październikowych premier. Pierwsza, płatna ekspansja do High on Life zadebiutuje już 3 października 2023 roku na PC (Epic Games Store, Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: High on life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy