​HBO wyemituje specjalny odcinek The Last of Us o kulisach powstania serialu

Jeśli przyzwyczailiście się już do myśli, że za kilka dni oficjalny debiut zaliczy ostatni, już dziewiąty odcinek serialu The Last of Us, to spieszymy z rewelacyjnymi wieściami. HBO po emisji całego pierwszego sezonu planuje wypuścić dodatkowym specjalny odcinek, racząc tym samym wszystkich fanów produkcji.

Zakulisowy odcinek nie będzie oczywiście częścią historii sezonu pierwszego. Zajrzy on natomiast na backstage i ukaże nieco więcej zza reżyserskich sterów. Twórcy The Last of Us zaprezentują techniki, które pomogły w odtworzeniu niektórych scen serialu. Z zapowiedzi wynika również, że przeprowadzone zostaną wywiady z głównymi aktorami TLOU.

Jak to bywa w przypadku odcinków specjalnych, zabraknąć nie powinno dużej dawki śmiechu, wpadek podczas zdjęć i licznych bloopersów. Z całą pewnością jest to nie lada gratka dla miłośników zarówno gier z serii The Last of Us, jak i serialowej adaptacji tej produkcji.

Reklama

Według oficjalnych komunikatów od HBO odcinek zza kulis powinien pojawić się na emisji po premierze ostatniego dziewiątego odcinka pierwszego sezonu. Ten zadebiutuje już w niedzielę 12 marca w Stanach Zjednoczonych. Polscy odbiorcy otrzymają do niego dostęp dzień później, w poniedziałek.

The Last of Us pokochały miliony na całym świecie

The Last of Us to serial, który idealnie wpasował się w gusta milionów odbiorców. Produkcja już teraz sygnowana jest przez wielu jako najlepsza adaptacja serialowa popularnej gry wideo. TLOU bez wątpienia wyznacza nowe, wysokie standardy w tej branży.

Oficjalnie zapowiedziano także drugi sezon tego dzieła. Kolejna seria skupi się i przedstawi historie zaprezentowane w drugiej odsłonie gry - The Last of Us Part II. Data emisji nie jest znana, choć pojawiają się przesłanki do tego, że zdjęcia mogą rozpocząć się jeszcze w bieżącym 2023 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy