HBO oficjalnie potwierdza, że zobaczymy 2. sezon serialu The Last of Us

​To była tylko kwestia czasu - serial HBO The Last of Us ma tak rekordowe wyniki oglądalności i zbiera tak wysokie oceny, że HBO już zamówiło realizację 2. sezonu.

Informację o tym, że pojawi się drugi sezon The Last of Us oficjalnie potwierdził sam Neil Druckmann oraz konto HBO na Twitterze. Co ciekawe, od razu dowiedzieliśmy się jaki jest pomysł autorów na podział fabuły gry pomiędzy sezonami - bardzo prosty, pierwszy sezon to Part I, a drugi - Part II. Oznacza to, że widzów czeka jeszcze kilka mocnych scen i momentów chwytających za serce.

Reklama

A jak sobie radzi sezon pierwszy? Tak jak napisałem - wyśmienicie. Pierwszy z dwóch wyemitowanych do tej pory odcinków zobaczyły już ponad 22 miliony widzów w samych tylko Stanach Zjednoczonych. Drugi odcinek w dniu premiery zobaczyło niecałe 6 milionów widzów i był to pięciokrotny wzrost zainteresowania w porównaniu z odcinkiem premierowym. Nic więc dziwnego, że zarówno HBO jak i Neil Druckmann i Naughty Dog zdecydowali się na kontynuowanie współpracy.

Oczywiście zarówno Neil jak i Craig Mazin - który również będzie odpowiedzialny za drugi sezon, podobnie jak to miało miejsce przy pierwszym - nie kryli zachwytów z powodu kontynuacji serialu. Craig podkreśla jak wielkim fanem gry jest, a obaj panowie wyrazili ogromną wdzięczność widzom za tak ciepłe przyjęcie ich produkcji oraz danie im kolejnej szansy na kontynuację historii w drugim sezonie.

My jako gracze i widzowie również powinniśmy być spokojni i jakość produkcji, a jedyne co może martwić to to, że zanim ujrzymy kolejny sezon, minie zapewne sporo czasu. Pierwszy sezon kręcono od lipca 2021 do czerwca 2022 roku, tak więc przed nami zapewne około 2 lat oczekiwania. Na szczęście zostało jeszcze trochę odcinków pierwszego sezonu do obejrzenia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | HBO Max

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama