Halo Infinite do końca roku doczeka się jeszcze jednej aktualizacji

343 Industries wreszcie wpadło chyba we właściwy rytm pracy. Gdyby zimowa aktualizacja nie wystarczyła fanom Halo Infinite, deweloperzy ogłosili, że do końca roku na serwery trafi jeszcze jeden patch.

Rok w wykonaniu Halo Infinite nie wyglądał niestety zbyt dobrze. Gra zadebiutowała w zaskakująco dobrym stanie i chociaż monetyzacja oraz progres battle passa pozostawiały sporo do życzenia, nowa odsłona cieszyła się ogromną popularnością. Z czasem gracze zaczęli natrafiać na coraz więcej problemów, a 343 Industries nie zareagowało wystarczająco szybko.

Cały rok 2022 twórcy spędzili w rezultacie na naprawianiu błędów i próbach przywrócenia chociaż części sukcesu, jaki Halo Infinite osiągnęło w pierwszym miesiącu. Zimowa aktualizacja, która przyniosła ostatnio betę trybu Forge, wydawała się solidnym na to sposobem, ale ostatecznie nie wpłynęła znacząco na liczbę aktywnych graczy.

Reklama

Kolejną próbę 343 Industries podejmie już dzisiaj. Joseph Staten ogłosił właśnie na Twitterze, że już 6 grudnia na serwery Halo Infinite ma trafić jeszcze jedna aktualizacja. Trudno spodziewać się, żeby rozmiarami przypominała zimowy patch, ale naprawione zostanie podobno trochę błędów.

Staten poinformował o zbliżającej się aktualizacji, chwaląc się wyglądem swojego Spartana. Czyżby patch miał być jakoś związany z modyfikacją postaci? Od premiery Infinite był to dosyć kontrowersyjny temat, pełny rozwiązań, które nie przypadły do gustu graczom. Możliwe, że 343i postanowiło zaadresować feedback swoich fanów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Halo Infinite | 343 Industries
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy