Half-Life: Żaba Kermit w słynnej strzelance

​Żaba Kermit to jedna z najbardziej kultowych postaci z programów dla młodszych widzów telewizji. W Polsce stała się ona popularna za sprawą "Ulicy Sezamkowej". Teraz jeden z YouTuberów postanowił ją "wcielić" do jednej z najsłynniejszych gier w historii.

Kermit znana dzieciom od kilku dekad

Żaba Kermit znana jest młodym widzom od ponad 40 lat. Postać ta występowała najpierw w programie "The Muppet Show" nadawanym w amerykańskiej telewizji w latach 1976-1981. Kermit zdobyła największą popularność, gdyż była czołową postacią tego formatu. Popularność tej postaci w naszym kraju zaczęła się nieco później.

Nad Wisłą jedna z najsłynniejszych żab na świecie zdobyła wielką rozpoznawalność w połowie lat 90-tych za sprawą emisji "Ulicy Sezamkowej" w Telewizji Polskiej. Głos pod Żabę Kermit w polskiej wersji podkładał słynny Włodzimierz Press - znany między innymi z serialu "Czterej Pancerni i Pies".

Reklama

Teraz jeden z YouTuberów postanowił przypomnieć o postaci Kermit. Zrobił to o tyle oryginalnie, że umieścił żabę w...uniwersum jednej z najpopularniejszych gier strzelanek w historii gamingu. Mowa o "Half-Life 2" od studia Valve. Sami zobaczcie, jak ten projekt wyszedł.

Żaba Kermit bohaterką strzelanki

"Half-Life 2" to gra, która ujrzała światło dzienne w listopadzie 2004 roku. Jest to sequel głośnej produkcji z 1998 roku. YouTuber znany pod pseudonimem "eli_handle_b․wav" postanowił dokonać bardzo ciekawej przeróbki. Zaimplementował słynną żabę do świata tej właśnie gry. Pomimo tego, że teoretycznie te dwa światy kompletnie do siebie nie pasują, twórcy internetowemu udało się połączyć je w doskonały, humorystyczny sposób.

Muppet walczy z przeciwnikami, rozmawia oraz porusza się po uniwersum "Half-Life’a 2" jak gdyby był weteranem. Całość produkcji trwa nieco ponad minutę, ale potrafi rozbawić do łez. YouTuber już wcześniej dał się poznać z bardzo nietypowych pomysłów. Żaba Kermit w popularnej strzelance należy jednak do czołówki tych najbardziej zwariowanych. Wielu z pewnością z nostalgią przypomni sobie zarówno zwariowaną żabę oraz klasyczną grę wideo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Half-Life | Valve
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy