Reklama

Half-Life Alyx Levitation - zobacz nowy zwiastun!

​Dzięki youtuberowi CoreyLaddo możemy zobaczyć nowy mod do Half-Life: Alyx. Ponad 5 godzin rozgrywki, podczas której poznamy nową historię i miejsce akcji.

Half-Life: Alyx to prequel do wydarzeń, które mogliśmy obserwować w kultowym Half-Life 2. Mimo tego, że ostatni pełnoprawny tytuł zakończył się cliffhangerem, Valve nadal każe czekać nam na trzecią część swojego dzieła. Niestety nic nie wskazuje na to, by gra była choćby w fazie planowania. 

Akcja Half-Life: Alyx toczy się pięć lat przed wydarzeniami z Half-Life 2, a gracze wcielają się w Alyx Vance, która chce zdobyć broń znajdującą się w kompleksie obcych. Początkowa reakcja fanów na konieczność korzystania z zestawu do VR była dość sceptyczna, ale ostatecznie Alyx zbudował sporą społeczność fanów, którzy teraz - dzięki modom - rozwijają historię.

Reklama

Unikalna historia Half-Life Alyx: Levitation dostępna dzięki modowi

Youtuber CoreyLaddo ujawnił niedawno nowy zwiastun swojego moda do Half-Life: Alyx "Levitation". CoreyLaddo postanowił skupić się na stworzeniu unikalnej historii, wypełnionej akcją i sporą ilością dobrze napisanych, lecz tajemniczych postaci. Jest to dość unikalny projekt, ponieważ do tej pory modderzy skupiali się głównie na zmianach w mechanice gry.

Zwiastun sugeruje, że odwiedzimy sporo nowych miejsc, ale niestety nie prowadzą żadnych nowych przeciwników. To oczywiście może zmienić się w kolejnych aktualizacjach, ale na ten moment przyjdzie nam walczyć z dobrze znaną paletą obcych. Warto podkreślić, iż mod będzie darmowy dla wszystkich posiadaczy podstawki i zapewnie 4-5 godzin rozgrywki.

Być może praca CoreyLaddo zainspiruje pozostałych modderów i sprawi, że coraz więcej osób będzie rozwijać historię Alyx. Uniwersum Half-Life jest na tyle bogate i ma tak dużą grupę fanów, że zasługuje na rozszerzenie. Ograniczanie się tylko do modowania mechaniki gry jest olbrzymią stratą potencjału i miejmy nadzieję, że premiera Levitation to udowodni. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy