​GTA VI. Przecieki wskazują zmiany w funkcjonowaniu policji?

Chociaż od największego przecieku w historii branży gier minęły już dwa tygodnie, to nadal nie milknie echo po publikacji materiałów, które tak obficie zagościły w sieci. Fani Grand Theft Auto spekulują, że w nowej odsłonie gry policja może funkcjonować inaczej, niż we wcześniejszych częściach.

Pomimo tego, że większość filmów i zrzutów ekranów, które za sprawą wycieku przedostały się do Internetu, poznikały już z sieci za sprawą roszczeń Rockstar Games i Take-Two Interactive, fani nadal operują rzeczonymi materiałami i coraz wnikliwiej je analizują.

Przeciek zawierał blisko 90 różnych filmów, których łączny rozmiar wyniósł ponad 3 gigabajty. Otrzymaliśmy pogląd na głównych protagonistów gry, wstępny rzut oka na lokacje dostępne w GTA VI oraz niektóre mechaniki i wątki fabularne zaimplementowane przez deweloperów.

Reklama

GTA VI otrzyma zupełnie odmienioną mechanikę pracy policji?

Treści jest tak dużo, że ich dogłębna analiza trwa do dzisiaj. Jeden z fanów odkrył bardzo intrygującą rzecz, która na dobre może odmienić pewne mechaniki gry. Według niego, Grand Theft Auto VI ubogacone zostanie o zupełnie inną pracę policji.

Użytkownik, który swoje odkrycia umieścił na Reddicie, napisał, że najprawdopodobniej szósta odsłona gry zawierać będzie specjalny zegar / licznik policyjny, który wskaże kiedy służby zjawią się na miejscu zdarzenia. Sama praca policji ma być znacznie bardziej złożona.

Funkcjonariusze będą szybciej reagować na ciężkie przestępstwa np. morderstwa niż na lżejsze wykroczenia np. kradzieże. Być może również, choć są to czyste spekulacje, dokonanie przestępstwa blisko posterunku policji będzie warunkowało szybsze przybycie mundurowych.

Oczywiście są to nieoficjalne informacje pochodzące z analizy przecieków. Jeśli jednak okażą się prawdziwe, to praca policji w GTA VI może być rewolucyjna względem wcześniejszych wersji kultowej serii Grand Theft Auto.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA VI | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy