Reklama

​GOG.com. Kolejna gra za darmo. Warunek? Musicie się pospieszyć!

W ostatnim czasie platforma GOG.com uraczyła graczy kilkoma interesującymi prezentami. Całkowicie za darmo odebrać mogliście taki tytuły jak Stasis czy Dex. Teraz z kolei bezpłatnie pobierzecie Lovecraft’s Untold Stories. Jest tylko jeden warunek.

Rozdawnictwo gier to praktyka coraz częściej stosowana w branży zarówno przez producentów gier, jak i rozmaite platformy. Oczywiście prym w tego typu działaniach wiedzie niezastąpiony Epic Games. Jednak minione dni z całą pewnością należą do polskiej platformy GOG.com.

GOG.com serwuje graczom kolejny tytuł. Pobierzecie go za darmo!

Tym razem słynący z posiadania w swojej ofercie wielu starszych, kultowych i klasycznych propozycji serwis rozdaje całkowicie za darmo kolejny ciekawy tytuł, a jest nim Lovecraft’s Untold Stories, czyli roguelike osadzony w konwencji RPG.

Reklama

Gra opiera się na eksploracji losowo generowanych poziomów. Podczas naszej wędrówki podejmiemy walkę z kultystami i przeróżnymi potworami z Mitów. Oczywiście sumiennie będziemy musieli podejść do odpowiedniego uzbrajania naszej postaci w coraz lepszy sprzęt i broń.

Fabuła gry silnie inspiruje się twórczością wybitnego H.P. Lovecrafta, co dodatkowo wyzwala podczas grania jeszcze więcej immersji w świat zaprojektowany przez deweloperów. Twórcy do dyspozycji oddali pięć różnych postaci: detektywa, wiedźmę, złodzieja, profesora i ghula. Oczywiście jak można się domyśleć, każdy z bohaterów wyróżnia się statystykami, bronią i unikalnym stylem gry.

Lovecraft’s Untold Stories cechuje się dwuwumiarową, lecz niesamowicie klimatyczną grafiką i widokiem izmoetrycznym. Jak przystało na rasowy roguelike mamy tutaj również do czynienia, co już zostało wspomniane, z losowo generowanymi lokacjami. Całość produkcji dopełnia ścieżka dźwiękowa podkreślająca klimat grozy, z którym będziemy mieli do czynienia w tym tytule.

Lovecraft’s Untold Stories odbierzecie na GOG.com do środy 31 sierpnia (godz. 15:00).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy