Wiedźmin 3 na konsole nowej generacji pojawi się jeszcze w tym roku

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na konsole Xbox Series X/S oraz PlayStation 5 to jedne z najbardziej wyczekiwanych premier w branży gier. Pierwotne plany wypuszczenia odświeżonej wersji w drugim kwartale bieżącego roku spełzły na niczym. Twórcy gry wydali teraz oświadczenie, które ponownie może wlać dużo optymizmu w serca społeczności kultowego uniwersum.

Wiedźmin 3: Dziki Gon na next-geny miał zadebiutować w drugim kwartale tego roku, jednak wszyscy zainteresowani musieli obejść się smakiem.

W sieci pojawiały się nawet plotki wypuszczane przez obserwatorów rynku sugerujące, iż zaliczenie poślizgu z premierą gry może być spowodowane wojną rozgrywaną za naszą wschodnią granicą.

Reklama

Od połowy kwietnia tego roku temat Wiedźmina 3 na konsole nowej generacji nieco przycichł. 19 maja producenci gry, czyli CD Projekt RED ponownie postanowili wlać nieco optymizmu i rozgrzać entuzjazm fanów. W mediach społecznościowych polskiego studia pojawiło się bowiem oficjalne oświadczenie z okazji siódmej rocznicy powstania gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Wiedźmin 3 na next-geny jeszcze w tym roku

Wszystko wskazuje więc na to, że odświeżony Wiedźmin na PlayStation 5 i Xbox Series X/S pojawi się jeszcze w tym roku. Miejmy nadzieję, że obędzie się bez kolejnych poślizgów...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3: Dziki Gon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy