Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

God of War Ragnarok oficjalnie zapowiedziany. Fani PlayStation zachwyceni

​W trakcie swojej wczorajszej prezentacji gier, na sam koniec pokazu, Sony zrzuciło prawdziwą bombę. Co prawda całe wydarzenie wypełnione było świetnymi tytułami, ale chyba nic nie rozgrzało graczy tak bardzo jak powrót Kratosa.

Zapowiedź God of War Ragnarok to niewątpliwie największa niespodzianka wczorajszego pokazu Sony. Japoński koncern potwierdził, że ponownie przyjdzie nam wcielić się w Kratosa, czyli tytułowego Boga Wojny, już w przyszłym roku (oczywiście o ile gra nie zaliczy żadnego dużego opóźnienia, co ostatnimi czasy jest plagą w naszej branży). Oczywiście za Ragnarok ponownie odpowiada studio SIE Santa Monica, co praktycznie gwarantuje najwyższą jakość tej produkcji.

Reklama

Jak widać, nie za wiele dzieje się na zaprezentowanym materiale, ale poza obejrzeniem pojawiającego się loga gry, możemy także usłyszeć głos Kratosa, który mówi: “czas się zbliża...musisz się przygotować", a następnie na ekranie pojawia się napis “Ragnarok nadchodzi". Mamy tu więc do czynienia z pełnoprawnym sequelem, a nie remastrem gry z obecnej generacji, ale praktycznie to wszystko, co wiadomo obecnie na temat tego tytułu.

God of War z 2018 był uznawany jest za jedną z najlepszych gier kończącej się właśnie generacji i praktycznie zdefiniował gatunek, więc oczekiwania względem kontynuacji są ogromne. Kratos to już ikona i jeden z najlepszych antybohaterów w branży gier, mamy więc nadzieję, że w następnej odsłonie serii nie przekaże pałeczki swojemu synowi, tak jak nastąpiło to w serii Gears of War.

God of War Ragnarok to jednak nie wszystko, co czeka przyszłych właścicieli PlayStation 5, ponieważ Sony wczoraj zaprezentowało kilka bardzo mocnych konsolowych ekskluzywów, w tym Final Fantasy XVI, które również uznać trzeba za dużą niespodziankę wczorajszego pokazu.  

Poniżej możecie obejrzeć krótki zwiastun tej gry, który jedynie podgrzewa atmosferę przed pełnoprawną prezentacją (mamy nadzieję, że nie będziemy musieli na nią zbyt długo czekać):

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: God of War Ragnarok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje