Game of Thrones: Legends - światowy hit w zupełnie nowej odsłonie!

Miłośnicy świata Gry o Tron mogą dodać do swojego kalendarza jeszcze jedno, ważne wydarzenie. Oprócz drugiego sezonu Rodu Smoka wyczekiwać warto Game of Thrones: Legends.

Gra o Tron to fenomen na skalę światową, który przez wiele lat dominował w rankingach najpopularniejszych seriali. O produkcji HBO mówili niemalże wszyscy, a każdy odcinek wyczekiwany był przez miliony widzów. Na popularności zyskały również znacząco książki George’a Martina i jeszcze więcej osób zapoznało się z tym wyjątkowym, ogromnym światem.

O zakończeniu serialu HBO można powiedzieć bardzo wiele. W oczach większości widzów jest to jeden z największych zawodów w historii telewizji. Nie ulega jednak wątpliwości, że przez osiem sezonów Gra o Tron wykreowała mnóstwo charakterystycznych i znanych na całym świecie bohaterów.

Reklama

Wykorzystać ten fakt planuje niedługo Zynga. Twórcy gier mobilnych zapowiedzieli, że w przyszłym roku zadebiutuje Game of Thrones: Legends. Na smartfonach pojawi się produkcja RPG z elementami logicznymi. Naszym zadaniem będzie wcielić się w rolę lidera Westeros i stworzyć potężną drużynę będącą w stanie zawalczyć z największymi wyzwaniami uniwersum Gry o Tron.

Co ciekawe, Zynga ma również inspirować się nowszym serialem HBO. W Legends pojawią się bowiem postaci z Rodu Smoka. Pierwszy sezon spotkał się z głośnym entuzjazmem większości widzów. Fani Gry o Tron postanowili dać jeszcze jedną szansę HBO, zapoznali się z nowym spin-offem i zgodnie stwierdzili, że stacja wraca do czasów swojej świetności.

Game of Thrones: Legends ma ujrzeć światło dzienne w 2024 roku. Nie będzie to pierwsza gra w tym świecie od Zyngi. Spod skrzydeł firmy cztery lata temu pojawiło się bowiem Game of Thrones Slots Casino. Wygląda jednak na to, że tym razem będziemy mieli do czynienia z grą, w której kontrola nad rozgrywką i wynikiem starć leży po stronie gracza.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gra o tron | Zynga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy