Reklama

Fragmenty rozgrywki w nowych materiałach z Destiny 2

Do sieci trafiły cztery nagrania prezentujące fragmenty rozgrywki z trybu rywalizacji powstającego Destiny 2.

Filmy udostępniła redakcja serwisu IGN, która w tym miesiącu publikuje materiały poświęcone kolejnej produkcji studia Bungie. We wszystkich zabawa toczy się na Endless Vale - niewielkiej mapie osadzonej na planecie Nessus. Glob jest jednym z nowych światów, który pojawi się w grze.

Poza tym pokazano jeszcze Sentinela i Voidwalkera - subklasy związane odpowiednio z Titanem i Warlockiem. Obie potrafią wygenerować tarcze, przy czym pierwszy typ postaci może wykorzystać barierę nie tylko do ochrony, ale także ataku.

Nagrania przedstawiają rozgrywkę w trybie Control, który w drugiej części doczekał się pewnych zmian. Celem graczy nadal jest przejmowanie wyznaczonych punktów na mapie, ale szybkość zdobywania kontroli nad danym obszarem nie zależy już od liczby biorących udział w procesie graczy.

Reklama

Destiny 2 ukaże się 6 września na Xbox One i PlayStation 4, a 24 października gra trafi na PC. Natomiast w tym miesiącu na konsolach odbędą się testy beta. Posiadacze komputerów wczesną wersję tytułu sprawdzą w sierpniu.

Wspomniane wyżej filmy można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy