Forza Horizon 5 daje graczom darmowy samochód

​Gracze Forza Horizon 5 mogą od teraz zasiąść za kółkiem niewiarygodnie szybkiego pojazdu, a co więcej - nie muszą za ten przywilej płacić żadnych dodatkowych pieniędzy.

Gracze wciąż znajdują kolejne powody, aby grać w Forza Horizon 5, a teraz Microsoft i Playground Games dały im jeszcze jeden prezent w postaci darmowego samochodu. To idealny powód, by nie rozstawać się z grą co najmniej przez resztę 2022 roku.

Forza Horizon 5, wydana 5 listopada 2021 roku, w niecały rok po tym, jak w sklepach pojawił się Xbox Series X to arcade'owe wyścigi z otwartym światem od Playground Games, studia pracującego również nad nadchodzącą grą Fable od Eidos Montreal. FH5 oferowana jest w edycjach Standard, Deluxe i Premium, które charakteryzują się różną zawartością dodatkową, która w jednym przypadku obejmuje dwa rozszerzenia. Droższe edycje zawierają także dodatkowe pojazdy w ramach "przepustki samochodowej", ale w sercu (i wirtualnym garażu) gracza zawsze znajdzie się miejsce na jeszcze jeden samochód.

Reklama

Forza Horizon 5 ujawniła, że Lamborghini Sián Roadster jest już dostępny dla wszystkich graczy. Mogą go odblokować jako tegoroczną nagrodę w ramach Secret Santa. Gracze, którzy chcą odebrać darmowy pojazd powinni odwiedzić Centrum Wiadomości i wejść w zakładkę Prezenty, dzięki czemu otrzymają dostęp do "najpotężniejszego Lamborghini jak do tej pory". Jest to bonus do darmowych zestawów nadwozia i samochodów Forza Horizon 5, które deweloper ogłosił we wrześniu.

Ostatnio zamieszczone ogłoszenie o pracę wydaje się potwierdzać rozwój Forza Horizon 6, ale Playground Games kontynuuje wsparcie dla epizodu serii umieszczonego w Meksyku. Gry z serii Forza Horizon znane są z rozbudowanych lokacji, które stanowią wirtualny plac zabaw dla miłośników motoryzacji, ale nawet najbardziej hojna piaskownica w końcu staje się nużąca, jeśli nie ma w niej świeżego napływu zabawek. Dzięki temu, że nowe treści są udostępniane regularnie i za darmo, deweloper ma większe szanse na utrzymanie entuzjazmu dla swojego flagowego produktu aż do momentu, gdy nadejdzie czas na oficjalne ogłoszenie kolejnej części.

Okres świąteczny to idealny czas, aby dać graczom więcej tego, co lubią, szczególnie jeśli będą się bawić nowymi konsolami, które Mikołaj zostawił im pod choinką. Playground Games nie jest jedynym deweloperem, który dostrzega ten fakt - GTA Online również rozdaje darmową zawartość w ramach świątecznych obchodów na całym świecie.

Nie każde gospodarstwo domowe ma pieniądze na zakup nowego sprzętu lub oprogramowania w obecnej sytuacji ekonomicznej, więc darmowe prezenty są naprawdę mile widziane. Poza tym, niewiele osób będzie wybrzydzać, dostając darmowe Lamborghini.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Forza Horizon 5 | Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama