Reklama

Final Fantasy VII: Doskonały cosplay Barret

​Final Fantasy od wielu lat jest jedną z najbardziej znanych serii gier na całym świecie. Jedna z cosplayerek postanowiła oddać hołd jednej z postaci i stworzyła jej cosplay. Efekty są nieprawdopodobne.

Final Fantasy jest legendą

Seria gier, filmów i mangi Final Fantasy pochodzi z japońskiego studia Square Enix. Skupia się ona na połączeniu fantastyki oraz fantastyki naukowej. Pierwsze Final Fantasy zostało wydane już w 1987 roku przez studio Square. Projekt był bardzo udany finansowo. Gra niespodziewanie uratowała przedsiębiorstwo produkujące tytuł od bankructwa i pomogło utrzymać się na rynku.

Reklama

W kolejnych latach były wydawane następne części. Produkcja z czasem osiągnęła status legendarnej, sprzedając kopie w ogromnych nakładach. Obecnie seria Final Fantasy należy do jednej z najbardziej epokowych gier w dziejach gamingu. Swoją popularność zawdzięcza również wyrazistym i dobrze stworzonym postaciom.

Taką jest między innymi Barret. Cosplay tej postaci pojawił się na nowojorskim Comic Conie. Trzeba przyznać, że artystka, która go wykonała, dołożyła wielkiej staranności w jego przygotowanie. Sami zobaczcie, jak wyglądało to dzieło.

Barret zachwyciła w Nowym Jorku

Impreza New York Comic Con trwała od 6 do 9 paździenika. W mieście usytuowanym na wschodnim wybrzeżu spotkali się czołowi cosplayerzy ze Stanów Zjednoczonych i nie tylko. Jest to jedna z największych tego typu imprez na świecie. Udział wzięła także Aliya Will.

To amerykańska cosplayerka, mająca dużą popularność w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi niemal 150 tysięcy użytkowników. Tym razem kobieta wpadła na kolejny niesamowity pomysł. Postanowiła "ożywić" Barret z siódmej części Final Fantasy.

Projekt tej postaci robi naprawdę ogromne wrażenie. Szczególnie dopracowania wymagała broń, którą stworzyła artystka. Jest ona z wyglądu niemal identyczna jak ta, którą widzimy w grze FF VII.

Do samego cosplayu składającego się z brązowej bluzki i ciemnozielonych szortów trudno się także przyczepić. Na zdjęciu zachowany jest bardzo ciekawy klimat. Jest to jeden z ciekawszych projektów w ostatnim czasie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy