Fani GTA 6 obawiają się o rozmiar mapy

​Przecieków ze świata GTA 6 ciąg dalszy. Najnowsze doniesienia sprawiły, że weterani serii Grand Theft Auto obawiają się o rozmiar mapy nadchodzącej gry.

Przez długi czas bardzo niewiele wiedzieliśmy o Grand Theft Auto 6. Latami słyszeliśmy plotki o tym, że gra w ogóle powstaje. Rockstar Games cierpliwie czekał na odpowiedni moment, żeby potwierdzić krążące po mediach informacje i oficjalnie zapowiedzieć kolejną odsłonę. Dali tym samym do zrozumienia, że nie będą pochopnie dzielić się szczegółami na temat swojej gry.

Plany pokrzyżował im ogromny przeciek, który miał miejsce we wrześniu. Wyciekły ogromne fragmenty GTA 6, po internecie krążyły obszerne fragmenty rozgrywki, a sam haker położył podobno swoje ręce na kodzie do GTA 5 i 6. Dowiedzieliśmy się nawet o ogromnym budżecie nowej gry Rockstar Games.

Reklama

Od czasu przecieku Rockstar i Take-Two Interactive zajmują się naprawianiem szkód, jakie spowodował haker. Gracze dostali wiele informacji bez żadnego kontekstu od deweloperów i sami zaczęli wyciągać z nich wnioski, często wdając się w spekulacje. Trwają one dalej i tym razem dotyczą mapy GTA 6.

Jak widać na powyższym obrazku, nowa mapa zapowiada się na bardzo dużą w porównaniu do tego, co miało do zaoferowania GTA 5. W komentarzach niektórzy gracze zauważyli, że nie musi to oznaczać lepszej mapy od kilku poprzednich odsłon serii.

Inni z kolei chcą lepszego balansu pomiędzy miastem a polami i wzgórzami. Ich zdaniem mapa GTA 5 ma zdecydowanie za dużo gór, które nie zapewniają wiele różnorodności.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy