​GTA VI. Poznaliśmy potencjalną datę premiery gry?

W sieci pojawił się kolejny, tym razem dosyć wiarygodny przeciek wskazujący na potencjalną datę premiery wyczekiwanej gry Grand Theft Auto VI. Jeśli doniesienia są prawdziwe, to na produkcję te jeszcze będziemy musieli trochę zaczekać.

Miniony tydzień to prawdziwy wstrząs zadany branży gier wideo. Tak naprawdę nie mówiło się o niczym innym, a tylko o przeciekach dotyczących GTA VI, które były wynikiem wykradnięcia ponad 3 gigabajtów danych od producentów z Rockstar Games.

Sensacyjne materiały po raz pierwszy w historii dały dosyć pełnoprawny wgląd na to, jak wyglądać może szósta odsłona serii Grand Theft Auto. Blisko 90 filmów i zrzutów ekranu rzuciły światło na sylwetki grywalnych postaci, lokacje zaimplementowane przez twórców i mechaniki, które najprawdopodobniej uświadczymy podczas rozgrywki.

Reklama

Oczywiście rzeczone materiały skłoniły społeczność graczy do rozległych przemyśleń i wniosków. Pojawiły się spekulacje, że GTA VI zadebiutować może już niebawem. Inni snuli teorie, że skoro wiele rzeczy dotyczących gry przestały być tajemnicą za sprawą ogromnego wycieku, to twórcom z Rockstar zależeć będzie na jak najszybszym wydaniu gry.

GTA VI z debiutem w 2025 roku?

Najświeższy przeciek opublikowany przez wiarygodnego w branży informatora Adriena Perea zaprzecza jednak tym tezom. Według niego Grand Theft Auto VI zadebiutuje w 2025 roku. Wyznaczona data jest dosyć odległym terminem i jeśli faktycznie znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości to jeszcze sporo wody upłynie, nim będziemy mogli pełnoprawnie delektować się rozgrywką w najbardziej wyczekiwanym tytule wszech czasów.

Perea, czyli osoba odpowiedzialna za ten przeciek, w przeszłości wielokrotnie publikował sprawdzone informacje dotyczące ewentualnych premier gier, obsunięć czasowych i dostępności aktualizacji. Kto wie, czy informacje dotyczące GTA VI również nie okażą się prawdziwe...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy