Fallout 76 całkowicie za darmo i kilka innych gratisów oraz bonusów dla graczy

Dokładnie od czwartku 11 kwietnia w ramach abonamentu Amazon Prime Gaming możecie bezpłatnie przypisać hitową grę Fallout 76 do swoich bibliotek. Oprócz tego w ramach weekendowego grania możecie bezpłatnie wytestować golfową produkcję PGA TOUR 2K23 oraz odebrać na platformie Steam kilka innych bonusów.

Fallout 76

Fallout 76 to najnowsze dzieło z kultowej postapokaliptycznej serii od Bethesdy. Produkcja zadebiutowała w 2018 roku jako prequel poprzednich gier z całego cyklu. Tytuł możecie właśnie zgarnąć bezpłatnie w ramach aktywnej usługi Amazon Prime Gaming. Dostępne są dwa wydania gry - pecetowa oraz dedykowana konsoli Xbox One i Series X/S.

Jeśli jednak nie jesteście posiadaczami subskrypcji Amazon Prime, to Fallouta 76 jeszcze przez sześć dni możecie bezpłatnie ogrywać na Steamie. W zakładce gry na platformie od Valve pojawiła się specjalna sekcja, która uprawnia Was do bezpłatnych testów dzieła.

Reklama

Promocje związane z tym dziełem to pokłosie debiutu hitowego serialu Fallout, który zagościł już w serwisie streamingowym Amazon Prime Video. Abonament roczny dla polskich użytkowników kosztuje 49 zł / 12 mies.

PGA TOUR 2K23

To jednak nie koniec darmowego grania przewidzianego na najbliższe dni. Miłośnicy golfowych wrażeń przez kolejne trzy dni mogą bezpłatnie zatopić się w świecie gry PGA TOUR 2K23. Produkcja wyprodukowana przez HB Studios i wydana przez 2K to największy gamingowy twór poświęcony sportowi, jakim jest golf.

Coś dla fanów The Sims 4...

Równo do godz. 19:00 (13 kwietnia) zgarnąć możecie całkowicie bezpłatnie akcesoria do gry The Sims 4. Mowa o pakiecie "Zabawa na podwórku". Przedmioty pozwolą Wam na ciekawsze udekorowanie ogródka.

Strój w Like a Dragon: Infinite Wealth

W grze Like a Dragon: Infinite Wealth możecie zgarnąć na Steamie specjalny strój: Hello Work Employee. Macie na to bardzo dużo czasu, bowiem aż do 16 maja bieżącego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bethesda Softworks | Fallout 76
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy