Elder Scrolls Online przez dwa tygodnie jest dostępne za darmo

​Jeżeli jakimś cudem nie mieliście jeszcze okazji spróbować swoich sił w Elder Scrolls Online, teraz jest ku temu świetna okazja. Przez następne dwa tygodnie popularne MMORPG można ograć całkowicie za darmo.

Elder Scrolls Online nigdy nie wzbudziło wokół siebie tyle ekscytacji co niedawno Lost Ark, New World czy nowa ekspansja w World of Warcraft. Gra trzyma się na uboczu rynku MMORPG, podobnie jak Guild Wars 2. Tak samo jednak jak GW2, ESO znalazło swoją niszę i weteranom gry trudno jest sobie wyobrazić porzucenie Tamriel na rzecz Azeroth czy Puniki.

Reklama

Aby zachęcić do przetestowania swojego MMO, Bethesda regularnie organizuje darmowe okresy próbne, które pozwalają zagłębić się w świat Elder Scrolls Online. Jeden z nich rozpoczął się wczoraj i potrwa aż do 26 kwietnia, do godziny 16:00.

Przez cały ten okres gra przechodzi na model free to play. W ramach darmowej wersji gry dostępna jest cała podstawka razem z DLC Morrowind i obszarem Vvardenfell.

Niektórzy, doświadczeni MMORPG dadzą radę zapoznać się zapewne z większością podstawowych aktywności Elder Scrolls Online. Gra ma jednak rozległy świat i mnóstwo zawartości do zaoferowania, więc dwa tygodnie mogą tylko zachęcić Was do dalszej eksploracji.

Razem z darmowym okresem ruszyły również bardzo kuszące przeceny, które potrwają do 27 kwietnia. Standardowa edycja jest tańsza aż o 70%, a o 67% obniżono cenę Elder Scrolls Online - Blackwood. Jeżeli gra przypadnie Wam do gustu w wersji free to play, możecie później wyposażyć się w którą z pełnych wersji i kontynuować przygodę w Tamriel.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elder Scrolls Online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy