Reklama

Znamy datę i godzinę prezentacji nowego dodatku do World of Warcraft

​Chociaż wiele szczegółów dotyczących nowej ekspansji do World of Warcraft krąży już po internecie, wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie od Blizarda. Ma ono nastąpić już 19 kwietnia.

World of Warcraft mogło w ostatni latach mocno stracić na popularności i dorobić się bardzo obiecującej konkurencji, ale wciąż jesteśmy w trakcie bardzo ekscytujących dla fanów tego MMORPG okresu. Gra podzieliła się bowiem a retail oraz Classic i każda z tych grup ma na co czekać.

Miłośnicy oldschoolowej wersji World of Warcraft coraz więcej mówią ostatnio o Wrath of the Litch King. Plotki sugerują, że Blizzard może szykować się do ujawnienia premiery drugiego już dodatku do Classica. Wielu graczy z szerokim uśmiechem na twarzy wspomina czasy Wotlka i bardzo chętnie jeszcze raz cofnie się do starszych raidów.

Reklama

Rozwój Classica nie oznacza jednak, że standardowa wersja World of Warcraft stoi w miejscu. Shadowlands dostał niedawno swoją ostatnią, większą aktualizację, gildie powoli pokonują nowy raid na poziomie mitycznym, a Blizzard jasno dał do zrozumienia, że w połowie kwietnia planuje pokazać światu swoją kolejną ekspansję.

Teraz poznaliśmy więcej szczegółów tego wydarzenia. Prezentacja dodatku nastąpi 19 kwietnia o 18:00 naszego czasu. Transmisja będzie dostępna na kanałach Twitch oraz YouTube Warcrafta.

Według ostatnich plotek, nowa ekspansja World of Warcraft nosi nazwę Dragonblight i jak sama nazwa wskazuje, ma mocno skupić się na smokach. Spodziewamy się, że już podczas nadchodzącej prezentacji obejrzymy pierwszy zwiastun i dostaniemy możliwość przedpremierowego zakupu gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy