Elden Ring: Fanka próbuje przejść grę z pomocą maty do tańca

​Jedna z fanek i fanów Elden Ring podjęła się nietypowego wyzwania. Próbuje przejść grę, sterując jedynie matą do tańca i już udało jej się pokonać najtrudniejszego bossa.

Miss Mikkaa podjęła się kolejnego wyzwania w Elden Ring. Chce przejść grę nie używając rąk, a to co już udało się jej osiągnąć, może spowodować przysłowiowy opad szczęki. Do tej pory udało się jej pokonać Malenię, co - jak sama przyznała - zajęło jej 84 podejścia.

Jej wytrwałe próby można śledzić na jej kanale na Twitchu. Co ciekawe, nie jest to jej pierwszy challenge związany z Elden Ring - wcześniej przeszła grę, używając tylko jednej ręki i bez podnoszenia poziomu postaci przez cały czas. Teraz Miss Mikkaa również nie korzystała z levelowania swojej postaci.

Reklama

Trzeba przyznać, że wyzwanie, jakiego podjęła się streamerka, jest imponujące. A mogło być jeszcze trudniejsze, gdyby Malenia wciąż była tak trudną do pokonania postacią, jaką oryginalnie planowali ją uczynić twórcy. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że dataminerzy dokopali się w kodzie do śladów wskazujących na to, że poziom trudności Malenii został obniżony w pierwszym patchu, jaki gra dostaje razem z instalacją. Poziom ten da się odtworzyć, instalując grę bez podłączania do internetu, więc być może wkrótce zobaczymy kolejne wyzwanie w wykonaniu Miss Mikkaa.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elden Ring
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy