Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Doom Zero to 32 nowe poziomy (i nie tylko) do klasycznych odsłon Dooma

​Jeśli pojawienie się Doom Eternal na Nintendo Switch i w usłudze Xbox Game Pass tylko rozbudziło wasz apetyt na szlachtowanie demonów, w takim razie ucieszycie się z tych wieści...

O ile jesteście także oldschoolowymi fanami Dooma, bo posiadacze wydanych w ubiegłym roku przez Bethesdę dwóch najbardziej klasycznych odsłon Dooma, czyli pierwszej części zatytułowanej po prostu Doom i drugiej, czyli Doom II, powinni zainteresować się wypuszczonym właśnie modem Doom Zero.

Reklama

Ten dodaje bowiem do tych gier zarówno nowych przeciwników, jak i zupełnie nowe levele do ogrania. Doom Zero wprowadza aż 32 nowe poziomy, w których zmierzymy się zupełnie nowymi demonami, w tym bossami.

Wśród nowości znajdują także nowe dźwięki, muzyka i sprite’y. Poza tym mod odświeża dobrze znaną formułę Dooma za pomocą rozgałęziających się ścieżek oraz jeszcze trudniejszym wyzwaniom, które, jak chwali się Bethesda, sprawić mogą problemy nawet doświadczonym fanom serii.

Doom Zero to dzieło jednego człowieka, Christophera Goldena. Deweloper spędził dwa lata pracując nad tym modem i opublikował go, by uczcić 25. rocznicę premiery DOOM-a II.

Więcej na temat modyfikacji możecie dowiedzieć się na forum Doomworld, a zainteresowanych odsyłamy także do wywiadu z twórcą do Slayers Club. Doom Zero dostępny jest na konsolach, platformach mobilnych i PC w sekcji dodatków w ubiegłorocznej reedycji pierwszych dwóch odsłon serii.

Dowiedz się więcej na temat: Doom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje