Reklama

DLC do Destiny na płycie z podstawową wersją gry? Odpowiedź Bungie

Od kilku dni na YouTube pojawiają się filmy, na których widać jak za sprawą pewnego błędu na mapach Destiny pokazują się misje, których w podstawowej wersji gry być nie powinno.

Dlaczego? Bo zostały niedawno zapowiedziane jako zupełnie nowe DLC. Gracze są oburzeni i wygląda na to, że to kolejny przypadek, w którym twórcy chcą sprzedawać fragmenty rozgrywki wycięte z ukończonej gry jako dodatkową zawartość. Ale czy na pewno? Bungie odpowiedziało na te zarzuty.

Oczywiście wspomniane misje są zablokowane i nie można w nie zagrać, ale ich nazwy pokrywają się z tymi zapowiedzianymi jako DLC (tutaj pełna lista). Poniżej możecie obejrzeć jeden z filmów, o których mowa.

Co na to Bungie? Davida Dague, przedstawiciel studia odpowiedział na zarzuty fanów. Otóż według niego dodatkowe misje zostały wprowadzone do podstawowej wersji gry ponieważ Bungie miało na nie pomysł już podczas tworzenia tytułu.

Reklama

Jednak od początku planowane były jako DLC i w chwili obecnej nie są jeszcze nawet ukończone. Także ich zawartość czy nazwy nie są na 100% ustalone, więc wszystko może się jeszcze zmienić. Czy uwierzycie twórcom to już wasza sprawa. Pewnym jest jednak to, że pierwsze ze wspomnianych rozszerzeń The Dark Below ukaże się już w grudniu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy