​Dishonored: Death of the Outsider do pobrania za darmo w Epic Games!

Wkraczamy w luty, a wraz z nim sklep Epic Games rozdaje aż dwie gry, w tym jeden prawdziwy hit. Już teraz za darmo możecie przypisać do swoich bibliotek: City of Gangsters oraz Dishonored: Death of the Outsider.

City of Gangsters w Epic Games od 2 do 9 lutego

City of Gangsters to produkcja, która zaliczyła swój debiut w sierpniu 2021 roku z inicjatywy studia SomaSim. Rozgrywka turowa bazuje na elementach strategiczno-ekonomicznych. Gracz dzięki przestępczej działalności będzie miał okazje stanąć się prawdziwym mafijnym hegemonem.

Akcja dzieje się w roku 1920, na który przypada początek prohibicji w Stanach Zjednoczonych. Z dnia na dzień wiele działalności staje się nielegalnych, a wszystkie interesy są po kolei zamykane. Wtedy do gry wchodzi czarny rynek i era przemytników. "Buduj knajpy i nielegalne destylarnie. Zarządzaj łańcuchami produkcyjnymi i dystrybucją zasobów. Korzystaj z przysług, ścigaj dłużników i przekupuj" - czytamy w opisie tytułu.

Reklama

Na odebranie i przypisanie City of Gangsters do swojej biblioteki w Epic Games macie dokładnie tydzień.

Dishonored: Death of the Outsider w Epic Games od 2 do 9 lutego

W tym tygodniu Epic serwuje wszystkim graczom prawdziwy hit. Za darmo pobierzecie wielokrotnie nagradzany tytuł od studia Arkane, Dishonored: Death of the Outsider, który przez fanów traktowany jest jako trzecia odsłona z serii i pewnego rodzaju zakończenie wątków przedstawionych w Dishonored 2.

Gracz wciela się w postać jednej z najgroźniejszych morderczyń Billie Lurk (Meagan Foster). W tej grze akcji z licznymi elementami skradanki ponownie przyjdzie nam współpracować z mentorem ze starych czasów - Daudem.

Dishonored: Death of the Outsider oferuje ciekawą oprawę wizualną, perspektywę pierwszej osoby i dosyć złożoną warstwę fabularną, którą możemy przejść na kilka rożnych sposobów. Tytuł debiutował w 2017 roku i już teraz zaliczany jest jako część jednej z najlepszych serii w historii branży.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: darmowe gry | Epic Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama