Dirt 3, StarCraft i inne gry CDP.pl za "dychę" w Biedronce

Kiedyś do kosza z tanimi grami w supermarkecie trafiały głównie kaszanki od City Interactive (znanego dzisiaj jako CI Games).

Teraz okazuje się, że można w nich będzie dostać znacznie lepsze tytuły - pojawiły się informacje, jakoby w znanej sieci sklepów miały pojawić się gry "za dychę" wydawane przez CDP.pl.

Serwis Biztok donosi, że CDP.pl zawarł z popularną Biedronką umowę, na mocy której firma dostarczy do sklepów tej sieci 400 tysięcy gier. Każda ma kosztować - uwaga! - tylko 9,99 zł. Przełoży się to na 100 palet z towarem, po 200 kg na każdej.

No dobrze, ale co będzie można kupić? W koszyku "za dychę" pojawią się m.in. Dirt 3, serie StarCraft, Tron, Red Faction, Tropico i Painkiller, pojawia się też produkcje dla najmłodszych, w tym Gdzie jest Nemo, Epic Mickey 2 oraz Iniemamocni. Nie są to więc budżetówki i kaszanki.

Reklama

Współpraca z Biedronką to ewolucja corocznych Giermaszy, w trakcie których można kupić mnóstwo gier po niskich cenach. Ich wadą był fakt, że odbywały się tylko w większych miastach, omijając te mniejsze.

Teraz pojawią się w niemal każdym sklepie wspomnianej sieci. Pierwsze produkcje będzie można kupić za 9,99 zł w Biedronce od 10 lutego.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: cdp.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy