Reklama

​Despotism 3k za darmo na platformie Steam

Jeśli nie macie jeszcze dość rozdawania gier za darmo na platformie Epic Games, to mamy dla was niespodziankę, tym razem na innej platformie. Otóż na popularnym Steamie odbierzecie za darmo grę Despotism 3k. Musicie spełnić tylko jeden mały warunek.

Chociaż Steam nie uskutecznia takiej polityki działania jak Epic Games w zakresie rozdawania gier, to na platformie od Valve również czasem zdarzają się ciekawe oferty. Tym razem niezależny producent z Konfa Games udostępnia całkowicie za darmo swój tytuł "Despotism 3k".

Wystarczy się jedynie pospieszyć, bowiem grę dodacie do swojej biblioteki tylko do 11 sierpnia do godziny 19:00. Raz przypisany produkt będzie widniał w waszym katalogu gier już na zawsze.

Reklama

Despotism 3k to niebanalny Roguelite

Despotism 3k to interesujący tytuł, w którym akcja nasycona jest futuryzmem. Ludzkość zniewolona jest przez sztuczną inteligencję, która dzięki swojej ekspansji opanowała już prawie wszystko, co namacalne.

W symulatorze tym gracz musi odpowiednio zarządzać swoimi zasobami, a wiele elementów z mechaniki gry spokojnie zaliczymy do gatunku Roguelite. Chociaż Despotism 3k wyróżnia się nieco mrocznym klimatem, to bogaty jest również w zabawne i komiczne akcje oraz wiele odniesień do szerokiej kultury.

Z całą pewnością tytuł od Konfa Games idealnie wpasowuje się w schemat "easy to play -  hard to master", co oznacza, że nie potrzebujemy zbyt wiele, by rozgrywać ten tytuł, jednak by osiągnąć coś więcej i stać się dobrym graczem - będziemy musieli poświęcić nieco czasu. "Rozpracowanie mechaniki gry zajmuje kilka minut, ale ich optymalne wykorzystanie to nie lada wyczyn" - informują sami producenci tego dzieła.

Aby dodać Despotism 3k do swojej biblioteki, należy wejść na podstronę gry na platformie Steam i wcisnąć ‘Dodaj do konta’ w sekcji ‘Zdobądź Despotism 3’.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy