Reklama

Steam Deck: Pierwsze konsole od Valve rozdaje klientom sam Gabe Newell!

​Steam Deck, czyli przenośna konsola od Valve oficjalnie zadebiutowała na rynku. Pierwsze urządzenia trafiły już do rąk klientów, a rolę kuriera pełnił sam... legendarny Gabe Newell.

25 lutego 2022 roku to dzień, kiedy popularny producent gier komputerowych i właściciel największej platformy do dystrybucji gier czyli popularnego Steama, otworzył zupełnie nowy rozdział na kartach swojej historii. To właśnie w tym dniu, Valve oficjalnie wypuścił na rynek nowoczesne, przenośne konsole "Steam Deck".

Gabe Newell wręcza konsole Steam Deck pierwszym właścicielom

W serwisie YouTube, Valve opublikowało film prezentujący, jak konsole produkcji tej firmy trafiają do pierwszych właścicieli. Dostarczycielem sprzętu jest nie kto inny, jak sam prezes Valve - Gabe Newell. "Mam nadzieję, że ludzie się nie wściekną, że je podpisuje" - przyznaje na klipie popularny "Gaben".

Reklama

Multimilioner, pełniąc rolę kuriera, składał wizytę klientom, pukał do ich mieszkań i wręczał nowe urządzenia. Interakcje z ludźmi uchwycone zostały przez kamerzystów, którzy w tym procesie towarzyszyli Newellowi. Klienci, nie kryli ogromnego zaskoczenia - w końcu spotkanie w cztery oczy z prezesem Valve nie należy do rzeczy powszechnych.

Na filmie widzimy również jak Gabe prosi właścicieli nowego nabytku o ochocze wyrażanie swoich opinii. "Chciałbym usłyszeć co sądzisz o konsoli, jeśli będziesz miał już okazję na niej pograć" - wyjaśnia właściciel Valve, podając swój służbowy adres e-mail do kontaktu.

Gabe Newell stwierdził również, że osobiste wręczanie konsol przywołuje wspomnienia z jego pierwszych prac, kiedy to dostarczał gazety i telegramy. Multimilioner podkreślił, że każdego dnia otrzymuje na swoją skrzynkę tysiące wiadomości, ale stara się czytać wszystkie z nich. Według niego, jest to niezbędna procedura, by nie dać się zwariować i lepiej rozumieć klientów oraz ich potrzeby.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy