Dekamori Senran Kagura: Muzyczna gra o gotowaniu i dużych biustach

Czasem nie ogarniam Japończyków. Tak jak teraz, kiedy zapowiedzieli kontynuację wydanego w listopadzie na 3DS-ie zestawu dwóch Senran Kagura Burst.

A konkretniej to trzeciej gry - takiej o gotowaniu, muzyce i dziewczętach z dużym biustem. Pierwsza z zapowiedzianych produkcji to szykowana z myślą o PSP i Vicie Dekamori Senran Kagura, która wydaje się najbardziej kuriozalną

Developerzy opisują ją jako - uwaga - "rytmiczna gra o gotowaniu z niesamowicie dużymi biustami". Czy trzeba dodawać coś więcej? No tak - premiera 20 marca w Japonii. Kolejny tytuł - Senran Kagura 2: Deep Crimson - jest bezpośrednią kontynuacją pierwowzorów z 3DS-a, który także trafi na konsolę Nintendo.

Jest on już mniej szalony od wyżej wymienionej gry, ale duże piersi nadal będą obecne. Dojdzie do nich dwóch męskich bohaterów, a rozgrywka będzie bardziej tradycyjnym brawlerem. Produkcja pojawi się 7 sierpnia w Japonii.

Ostatnią ujawnioną pozycją jest Senran Kagura: Estival Versus, która trafi na bliżej niesprecyzowane konsole PlayStation w nieznanym terminie.  Na deser - trailer Dekamori Senran Kagura:

CD Action
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy