​Czy zostanie wyemitowany 10. odcinek The Last of Us?

Serca fanów The Last of Us rozgrzewa właśnie wyemitowany niedawno dziewiąty odcinek serialu o tytule "Look for the Light". Epizod domyka pewne wątki, lecz nadal sieje sporo tajemnic. Czy i kiedy wyemitowany zostanie 10. odcinek serialu HBO?

W dziewiątym odcinku produkcji akcja płynie wartko. Joel i Ellie sukcesywnie zbliżają się do Salt Like City, gdzie po nasyconych lekką dawką dramaturgii scenach naszym bohaterom ponownie udaje się spotkać z... Marlene i żołnierzami w szpitalu prowadzonym przez Świetlików.

Ellie ma przejść najprawdopodobniej śmiertelną operację mózgu. Jako osoba odporna, dziewczyna ma posłużyć jako podmiot do wynalezienia leku na rozprzestrzeniającego się wirusa. W budynku dochodzi do dantejskich scen. Joelowi udaje się oswobodzić i poczynić prawdziwą masakrę na Świetlikach. W akcji ginie także Marlene... Ostatnie minuty dziewiątego epizodu rzucają kolejne niewyjaśnione tajemnice. W taki oto sposób kończy się ten odcinek.

Reklama

Czy 10. odcinek The Last of Us ujrzy światło dzienne?

Jeśli czekacie na 10. odcinek serialu, to niestety nie mamy dla Was dobrych wieści. "Look for the Light" był ostatnim epizodem pierwszego sezonu i na opisanych wyżej scenach kończy się cała historia przedstawiona w oryginalnej grze The Last of Us.

Dalsza część przygód Joela i Ellie ukazana zostanie w kolejnych sezonach serialu HBO. Będzie to swoista adaptacja i przeniesienie na ekran historii z gry The Last of Us Part II. Nie wiadomo jednak kiedy można spodziewać się premiery drugiej serii tego dzieła.

W jednym z wywiadów Pedro Pascal, aktor wcielający się w Joela Millera w serialu podkreślił, iż zdjęcia do drugiego sezonu powinny rozpocząć się jeszcze w tym roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy