Reklama

Cyberpunk 2077. Kolejna aktualizacja nawiąże do serialu Edgerunners

Fani Cyberpunka 2077, którym brakuje nowej zawartości, powinni zainteresować się kolejną aktualizacją. CD Projekt RED potwierdził, że zadebiutuje content inspirowany Edgerunners.

Cyberpunkowi 2077 bardzo daleko było do idealnej premiery. Gra była pełna błędów, niedokończona i w historii gier wideo zapisze się zapewne jako jedna z największych porażek. CD Projekt RED regularnie zapewniał jednak, że nie zamierzają porzucić swojej produkcji i doprowadzą ją do stanu, w jakim powinna być w dniu premiery.

Reklama

Po blisko dwóch latach aktualizacji i naprawianych bugów Cyberpunk 2077 jest już w na tyle dobrym stanie, żeby otrzymywać nową zawartość. CD Projekt Red poinformował ostatnio, że już 6 września, podczas kolejnej transmisji z serii Night City Wire, dowiemy się o ich planach na przyszłość i dalszym rozwoju Cyberpunka 2077.

Dzięki Instagramowi dowiedzieliśmy się jednak, że nie będzie to koniec atrakcji tego dnia. Zaraz po Night City Wire na streamie pojawią się bowiem Miles Tost i Patrick Mills z CD Projekt Red. Deweloperzy opowiedzą o "wszystkich nowościach, której pojawią się w następnej aktualizacji Cyberpunka 2077".

Wiemy już, że zawartość zaplanowana na kolejną aktualizację będzie inspirowana Cyberpunk: Edgerunners, które na Netfliksie zadebiutuje już 13 września. Sukces Arcane pokazał, że w odpowiednich rękach grę wideo można zmienić w doskonały i angażujący serial, który zainteresuje nawet ludzi spoza świata gamingu. Aktualizacja gry pozwoli z kolei przypomnieć graczom o zbliżającej się premierze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy