Reklama

Cyberpunk 2077. Wkrótce szczegóły o serialu Edgerunners i aktualizacji gry

CD Projekt RED ogłosił specjalną transmisję dedykowaną w pełni grze Cyberpunk 2077. Polskie studio ma wtedy odsłonić karty odnośnie nowości, które już niebawem zagoszczą w grze wraz z kolejną aktualizacją.

W ostatnim czasie nie słyszeliśmy zbyt wiele oficjalnych informacji o najnowszej flagowej produkcji polskich deweloperów z CD Projekt RED. Gdzieniegdzie jednak usłyszeć można było o przeciekach, które wskazywały, że już niebawem Cyberpunk może doczekać się dużej, wyczekiwanej przez fanów aktualizacji.

Warto zaznaczyć w tym miejscu, że tytuł ten na przestrzeni ostatnich miesięcy przeszedł  naprawdę dużą metamorfozę i nie jest to już ta sama gra, którą mieliście okazje wypróbować bezpośrednio w momencie premiery lub nawet chwilę później.

Reklama

Deweloperom udało się poprawić sporo elementów rozgrywki w takim stopniu, że CP2077 jest w stanie dostarczyć znacznie więcej rozrywki przy zdecydowanie mniejszej liczbie błędów, które jesteśmy w stanie aktualnie uświadczyć. Sporo rozrywki chcą dostarczyć również wszystkim graczom twórcy z CD Projekt RED. Polscy producenci zapowiedzieli bowiem transmisję na żywo skupiającą się głównie na Cyberpunku.

Stream rozpocznie się już 6 września (wtorek) o godzinie 17:00 i nadawany będzie na platformie Twitch.tv. Usłyszymy wtedy znacznie więcej o powstającym serialu osadzonym w cyberpunkowym uniwersum, czyli o głośnym w ostatnim czasie Cyberpunk: Edgerunners.

Ponadto oczywiście deweloperzy przedstawiają sporo informacji o nadchodzącym dużym dodatku do gry Cyberpunk 2077. W kuluarach od dawna mówi się o "największej" aktualizacji w historii gry, więc z pewnością nikt nie obrazi się, jeśli "Redzi" pokuszą się o demonstrację konkretów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy