Cyberpunk 2077: Premierowe show Polsatu wielkim sukcesem

Agnieszka Borysiuk i Krzysztof Ibisz na otwarciu premierowego wieczoru z Cyberpunkiem 2077 /materiały prasowe

​Wielu określa Cyberpunka 2077 jako najbardziej wyczekiwaną grę dekady. Twórcy projektu długo utrzymywali widzów w niepewności, lecz finalnie udało im się wydać na świat swoje nowe "dziecko". Tuż przed premierą wydarzenie telewizyjne dotyczące produkcji stworzyło Polsat Games, Show nie zawiodło oczekiwań odbiorców.

W końcu na półkach sklepowych

Cyberpunk 2077 to najnowszy twór od CD Projekt RED. Nazwy studia nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać, gdyż tzw. Redzi odpowiedzialni są przede wszystkim za stworzenie wirtualnej serii o Wiedźminie, która została bardzo ciepło przyjęte na całym świecie. Producenci zakończyli jednak pewien etap w swoim życiu, skupiając się na nowej grze.

Cyberpunk przeniesie graczy do przyszłości, gdzie technologia jest na porządku dziennym. Nawet ludzie mają w sobie elektroniczne elementy pomagające im w egzystencji. Od samego początku możemy wpłynąć na wygląd swojego bohatera, a ten będzie miał za zadanie wykonywać różne misje. Oczywiście nie zabraknie głównej linii fabularnej pozwalającej na poznanie pewnej historii.

Reklama

Polsat podbudował emocje

Cała otoczka, również bardzo długiego oczekiwania na projekt, sprawiła, iż gra cieszy się ogromną popularnością. Świeżo po premierze wielu streamerów postanowiło sprawdzić produkt. Do sklepów ruszyli także zwykli gracze. Projekt nie jest jeszcze ukończony w pełni, gdyż twórcy regularnie zamierzają nanosić poprawki. Za ich sprawą diametralnie zmniejszy się liczba błędów.

Przy tym wszystkim nie dziwi fakt, iż Polsat Games zdecydowało się wykorzystać rosnące napięcie. Telewizja postanowiła 9 grudnia stworzyć specjalne wydarzenie, które kończyło się wraz z momentem rozpoczęcia sprzedaży. Przez kilka godzin na antenie esportowej stacji od Polsatu poruszono wiele kwestii związanych z zakulisowymi tematami odnośnie do gry.

Nie zabrakło również wywiadów z twórcami, sporej dawki odpowiedniego humoru oraz... gotowania potraw związanych z grą. Jeszcze przed oficjalną premierą kilka osób testowało produkt. Wszystko zostało utrzymane w charakterze tworu, toteż osoby wypowiadające się miały odpowiednią charakteryzację lub miejsca, w jakich toczyły się dyskusje, budowały odpowiedni klimat.

Znane twarze pomogły w promocji

Udział w przedsięwzięciu wzięli znamienici goście. Prowadzenie wydarzenia przypadło Agnieszce Borysiuk oraz Krzysztofowi Ibiszowi. Ten drugi ponownie miał okazję wystąpić w temacie związanym z grami komputerowymi. Przypomnijmy, że prezenter po raz pierwszy w Polsat Games pojawił się podczas Ultraligi, gdzie jego występ został oceniony bardzo pozytywnie.

Sam dziennikarz przyznał, że obcowanie z League of Legends wiele go nauczyło. - Poczułem, jak wielka i zaangażowana jest to społeczność. Swoją drogą jestem wdzięczny, że tak dobrze mnie w niej przyjęto. Moje prowadzenie premiery Cyberpunka sprawiło, że na moich kanałach social media miałem bardzo duży odzew od różnych osób - stwierdził Ibisz.

Jednym z głównych gości wydarzenia był Piotr "izak" Skowyrski. Jeden z najpopularniejszych polskich streamerów to mocno opiniotwórcza osoba, jeśli chodzi o gry. Skowyrski zaznaczył, że na jego kanale fani będą mogli zobaczyć produkcję CD Projekt RED.

W studio nie zabrakło także Radosława Nałęcza, czyli redaktora naczelnego Polsat Games. Rozmówca zdradził plany stacji na nadchodzący rok.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy