Crystal Dynamics pracuje nad nową grą. Jej zapowiedź "wkrótce"

Już wkrótce studio Crystal Dynamics, które kilka tygodni temu wydało na światło dzienne Tomb Raidera, zaprezentuje swoją kolejną produkcję.

Tak przynajmniej wynika z internetowego CV jednego z pracowników firmy. Znany bloger Superannuation w serwisie LinkedIn w profilu Matta McCullocha, głównego artysty w studiu Crystal Dynamics, odkrył bardzo ciekawą rzecz. Z umieszczonych w nim informacji wynika, że developer zajmuje się "tworzeniem świetnych lokacji na rzecz tytułu, który zostanie wkrótce zapowiedziany".

Wpis w internetowym CV McCullocha to nie jedyny trop tajemniczej produkcji. Na stronach Crystal Dynamics pojawiły się ogłoszenia o prace, w których studio poszukuje ludzi do swojego oddziału w Redwood. Mieliby oni pomóc w tworzeniu "zupełnie nowej wysokobudżetowej gry".

Niestety nie wiadomo dokładnie, jakiej. Spekuluje się, że tajemniczym projektem może być zapowiedziany niedawno nowy tytuł od Square Enix Murdered: Soul Suspect, zwłaszcza, że wciąż nie wiadomo, kto będzie za niego odpowiedzialny, nieznane są też jakiekolwiek szczegóły projektu. Jeśli wierzyć jednak McCullochowi, długo nie powinniśmy czekać na rozwikłanie zagadki - nie sprecyzowano co prawda, kiedy dokładnie gra ma zostać pokazana, ale logiczne możliwości są dwie: impreza Microsoftu lub czerwcowe targi E3.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy