Reklama

Chuck Norris: Mistrz sztuk walki doczekał się własnej gry

Chuck Norris nie musiał prosić o zrobienie gry. To gra prosiła jego o możliwość wykorzystania jego umiejętności /materiały źródłowe

Co robi Chuck Norris na 77 urodziny? Przenosi się do wirtualnego świata gier!

Na temat postaci Chucka Norrisa chyba nie ma sensu rozpisywać się specjalnie - każdy powinien przynajmniej ją kojarzyć. No chyba, że w latach 90. nie miał telewizora, a przez ostatnią dekadę celowo unikał wszelakich stron, na których mogłyby pojawiać się memy z jego udziałem. Jednak powiedzmy sobie szczerze - takie osoby nie istnieją. Wielokrotny mistrz sztuk walki, aktor serialowo-filmowy, bohater dowcipów i śmiesznych obrazków - aż dziw bierze, że jedna z największych gwiad kina akcji i popkultury w historii do tej pory nie doczekała się żadnej oficjalnej gry ze swoim udziałem.

Reklama

Jednak to już nieaktualne - Norris śmiercionośną kombinacją ciosów wyrąbał sobie przejście do wirtualnego świata, ale czy kogoś to dziwi? Nie powinno, bo Chuck Norris, to w końcu gość, który m.in. zamawia BigMaca w Burger Kingu i go dostaje; rozmienia grosza; szybciej biega niż stoi, robi wszystkie pompki; potrafi pływać po lądzie. Czy takiego faceta może w ogóle coś powstrzymać? Nie sądzę.

Tacy mężczyźni to istne kombajny wyposażone w niespożyte zbiorniki z energią - zawsze gotowi do akcji. Tytuł wyżej opisywanej gry świetnie to oddaje - Nonstop Chuck Norris. Jeśli wydaje wam się nieco znajomy, to prawdopodobnie dlatego, że w niedalekiej przeszłości musieliście przynajmniej słyszeć lub może nawet i wypróbować grę Nonstop Knight. To nie przypadek - mobilna produkcja z były strażnikiem Teksasu produkowana jest dokładnie przez to samo studio - Flargames - i funkcjonować będzie na mocno zbliżonej mechanice.

Nonstop Knight to swego rodzaju produkt z gatunku endless runner, który można obsługiwać za pomocą wyłącznie kciuka. Zabawa jest stosunkowo prosta i polega na tym, że bohater porusza się samoczynnie, natomiast do gracza należy podejmowanie poszczególnych działań (jak np. zadawanie ciosów). Dokładnie tak samo jest w przypadku wersji z Chuckiem Norrisem - znaną postać w cyfrowej formie nie da się zatrzymać (ale kto by miał na tyle odwagi, żeby to robić?), jedyne na co możemy wpłynąć to rodzaj ataków, które wybieramy, naciskając odpowiednie przyciski na ekranie - aktywują one umiejętności i zbierają punkty.

Proste, że aż monotonne? A to nie wszystko, co Nonstop Chuck Norris ma do zaoferowania. To w końcu Chuck Norris! Oprócz tego, że tytuł pozwala graczom mieć ten zaszczyt "poprowadzenia" aktora przez rozmaite uniwersa, bijąc napotkanych przeciwników, jak zawsze to robił w filmach, to w dodatku umożliwi kolekcjonowanie żartów i ciekawostek na temat aktora, które ujawniać będę jego niesamowitość.

Gra Nonstop Chuck Norris właśnie zadebiutowała na mobilnym rynku i jest dostępna w na platformach App Store i Google Play. Tytuł jest dostępny za darmo, ale można spodziewać się klasycznych mikrotransakcji.

Nonstop Chuck Norris - pobierz grę z App Store | Google Play

Uwaga! Przy produkcji Nonstop Chuck Norris (podobno) nie ucierpiał żaden programista.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy