Capcom organizuje własną prezentację w przyszłym tygodniu

Spodziewaliśmy się, że Capcom może pojawić się gościnnie podczas Xbox Showcase czy Summer Game Fest. Wydawca ma jednak najwyraźniej na tyle ambitne plany, żeby poświęcić na nie oddzielną prezentację.

Wkraczamy właśnie w okres targów E3, kiedy zazwyczaj mają miejsce najgłośniejsze pokazy. Samo E3 co prawda nie jest już głównym bohaterem w okresie letnim, ale sam termin wciąż zdaje się odpowiadać deweloperom na tyle, żeby co roku organizować różne prezentacje.

Ostatnio z dnia na dzień dowiadujemy się, kto konkretnie planuje własne pokazy w nadchodzących dniach. Xbox Showcase to teraz oczywiście miejsce na prezentację Bethesdy. Summer Game Fest będzie standardowo napakowany krótszymi zapowiedziami wielu różnych wydawców i deweloperów. Wśród wszystkich tych planów umknął nam Capcom.

Reklama

Zanim wywołano go do tablicy, wydawca sam wyszedł z cienia i zapowiedział własny Showcase. 35-minutowa prezentacja ma odbyć się we wtorek, 14 czerwca o północy. Będzie to oczywiście event online, który zaprezentuje "wcześniej zapowiedziane produkcje Capcomu". Można śmiało założyć więc, że wydawca nie wyciągnie z rękawa żadnych nowych produkcji.

Nie oznacza to jednak, że Capcom nie ma nic ciekawego do zaprezentowania. Podczas State of Play dostaliśmy wreszcie potwierdzenie Resident Evil 4. Światu ukazał się również Street Fighter 6, co bez wątpienia ucieszyło fanów bijatyk. Gdyby tego było mało, zaledwie tygodnie dzielą nas już od premiery Sunbreak, długo wyczekiwanej ekspansji Monster Hunter Rise.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Capcom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy